Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Ürünler » İsme Özel Ofis Hediyesi Kurt Heykeli
İsme Özel Ofis Hediyesi Kurt Heykeli

İsme Özel Ofis Hediyesi Kurt Heykeli

119,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135733
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler.

Değer verdiğiniz sevdiklerinize kişiye özel tasarlanmış bir hediye verme fikri kulağa ne kadar hoş geliyor öyle değil mi?

İşte böylesine özel ve değerli hediyeleri tasarlayan Hediye Fabrikası, İsme Özel Oafis Hediyesi Kurt Heykeli'ni da farklı hediyeler almaktan hoşlanan sevdikleriniz için en güzel ofis hediyesi olarak tasarladı..

İsme Özel Oafis Hediyesi Kurt Heykeli eşsiz tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor ve sevdiklerinizin beğenisini kazanmaya yetiyor.

Kurt figürü ile tasarlanmış bronz renkteki İsme Özel Oafis Hediyesi Kurt Heykeli, üzerine işlenen isim ile sevdikleriniz için anlamlı bir ofis hediyesine dönüşüyor.

Gününün çoğunu ofiste masa başında geçiren sevdiklerinizin fazlasıyla hoşuna gidecek olan İsme Özel Oafis Hediyesi Kurt Heykeli, değer verdiğiniz o güzel insanlara armağan edebileceğiniz en özel ofis hediyesi olacaktır.

Kurt tasarımlı bu heykeli ofis hediyesi olarak babanıza, arkadaşınıza veya sevgilinize hediye edebilir, onları dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

 

İsme Özel Oafis Hediyesi Kurt Heykeli Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • 29,5x33 cm ölçülerindedir.
  • Yaklaşık olarak 3 kg ağırlığındadır.
  • Bronz renktedir.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.