X
Hediye Fabrikası » Mini Bahçeler » İsme Özel Minyatür Sukulent Bahçesi
İsme Özel Minyatür Sukulent Bahçesi

İsme Özel Minyatür Sukulent Bahçesi

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137258
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Babaya veya erkek arkadaşa küçük bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Şimdiye kadar aldığınız sıradan hediyelerin aksine oldukça farklı ve sıradışı bir havaya sahip İsme Özel Minyatür Sukulent Bahçesi, erkeğe hediye olarak tercih edilebilecek en ideal hediye alternatiflerinden biri. Minyatür figürlerle süslü bu bahçe küçük bir sukulent bitki ile detaylandırılmıştır. Tabelası üzerine hediye edeceğiniz kişinin isminin işleneceği İsme Özel Minyatür Sukulent Bahçesi ile sevdiklerinizi şaşırtmanız mümkün. Eminiz ki şimdiye kadar böylesi özel bir hediye almamışlardır. Hediyenize gözü gibi bakacaklarından, en güzel yerde sergileyeceklerinden de emin olabilirsiniz. Aynı zamanda eşime doğum günü sürprizi ne yapabilirim diye düşünüyorsanız eğer İsme Özel Minyatür Sukulent Bahçesi'ni eşe doğum günü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz.

Bunun yanında doğum yapan eşe hediye olarak da sipariş edebileceğiniz İsme Özel Minyatür Sukulent Bahçesi, doğa sevgisi olan eşe kesinlikle alınması gereken anlamlı hediyelerden biridir. Doğa sevgisi olan insanlara hiç düşünmeden doğum günü gibi özel günlerde armağan edebileceğiniz bir hediye seçeneği olan İsme Özel Minyatür Sukulent Bahçesi, Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanmaktadır. Bu bakımdan hamilelere hediye olarak alınması gereken duygusal bir armağan olacaktır. Hamile eşler doğayı ve canlıları sevmeye daha yatkın olurlar. İşte bu yüzden hamile eşe hediye olarak tercih edeceğiniz İsme Özel Minyatür Sukulent Bahçesi ile eşinizi oldukça mutlu edecek ve doğayı daha çok sevmesini sağlayacaksınız. Kendisini özel hissettirecek olan bu sukulent bahçesi Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Öte yandan kocama doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim diyenlerin de asla kaçırmaması gereken bir armağan olan İsme Özel Minyatür Sukulent Bahçesi ile doğa sever kocaya unutulmayacak bir doğum günü hediyesi vermiş olacaksınız. Kocaya doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz gibi sevgililer günü hediyesi ya da yıl dönümü hediyesi olarak da alabileceğiniz İse Özel Minyatür Sukulent Bahçesi ile kocanızı mutlu edeceksiniz. Kocama evlilik yıl dönümü hediyesi almak istiyorum diyenlerin de tercih edebileceği bu minyatür bahçe özellikle emekli erkeklerin çok hoşuna gidecektir. Ayrıca doğayı seven kişilerin de asla hayır diyemeyeceği anlamlı bir armağan olan İsme Özel Minyatür Sukulent Bahçesi, hem rahatlatıcı hem de huzur verici etkisiyle hediye sahibini her zaman mutlu edecektir.

Bütün bunlarla birlikte sevilen öğretmene öğretmeler günü için hediye olarak da sipariş edebileceğiniz ve öğretmeni daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecek olan İsme Özel Minyatür Sukulent Bahçesi, öğretmeniniz tarafından çok beğenilecek ve aranızdaki samimiyeti artıracaktır. Bayan ya da erkek öğretmen farketmeksizin isme özel olarak hazırlatacağınız bu sukulent bahçe ile öğretmeninizi şaşırtacak ve onun doğa sevgisini oldukça artıracaksınız. Öğretmenime ne hediye alabilirim diye uzun uzun düşünmeye artık hiç gerek yok! Öğretmene ister doğum günü hediyesi isterse de öğretmeler günü hediyesi olarak terch edebileceğiniz İsme Özel Minyatür Sukulent Bahçesi, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

İsme Özel Minyatür Sukulent Bahçesi'ni doğum günü hediyesi, babalar günü hediyesi veya yeni iş hediyesi olarak tercih edebilir sevdiklerinizi sıradışı hediyeniz ile mutlu edebilirsiniz. Babama babalar günü hediyesi olarak ne alabilirim diye düşünmeye hiç gerek yok! Babayı son derece mutlu edecek hediyelerden biri olan İsme Öze Minyatür Sukulent Bahçesi, babanızın ismine özel olarak üretilecek olan en anlamlı hediyelerden biri olacaktır. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından hazırlanacak olan bu muhteşem hediyeyi sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

İsme Özel Minyatür Sukulent Bahçesi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

-Bahçe tasarımları : sukulent bitkiler doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.

-Kap : özel tasarım epoksi cam saksı

en : 15, boy : 15, yükseklik : 17 (cm)

-Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uclarından budanabilir..

-Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).

-NOT :Tasarımlarımızda kullanılan malzemeler doğaldır.

Sipariş ettiğniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

Doğal olan malzemeler ise ufak farklılıklar gösterebilir.


 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.