X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » İsme Özel Metal Siyah Tükenmez Kalem
İsme Özel Metal Siyah Tükenmez Kalem
İsme Özel Metal Siyah Tükenmez Kalem
İsme Özel Metal Siyah Tükenmez Kalem
İsme Özel Metal Siyah Tükenmez Kalem

İsme Özel Metal Siyah Tükenmez Kalem

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138882
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Çalışan arkadaşa ya da babaya güzel bir doğum günü hediyesi almayı düşünüyorsanız eğer, son derece şık ve kaliteli bri ürün olan İsme Özel Metal Siyah Tükenmez Kalem hediye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde eşe evlilik yıl dönümü hediyesi olarak da sipariş edebileceğiniz kaliteli bir armağan olacaktır. En özel isim yazılı kalem seçeneklerinden biri olan İsme Özel Metal Siyah Tükenmez Kalem hediyesi'ni çalışan sevdiklere kesinlikle almak isteyeceksiniz.

Öte yandan yeni baba olan arkadaşa alınabilecek yeni baba hediyeleri arasında da yer alan İsme Özel Metal Siyah Tükenmez Kalem, şıklığı ve kalitesiyle çok beğenilecektir. Babalar günü gibi özel günlerde de gönül rahatlığıyla sipariş edebileceğiniz anlamlı bir hediye olacaktır. Klasından ödün vermeyenler için kesinlikle alınması gereken şık bir armağan olacaktır. Bununla birlikte erkeğe doğum günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz ve erkek arkadaşın asla hayır demeyeceği bir hediye olan İsme Özel Metal Siyah Tükenmez Kalem'i erkek arkadaşınız kullandıkça sizi düşünecektir. Bu sayede erkeğe alınabilecek en anlamlı güzel hediye nedir sorusuna en güzel cevap İsme Özel Metal Siyah Tükenmez Kalem olacak!

Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi, sevgiliye sevgililer günü hediyesi ya da babaya babalar günü hediyesi olarak takdim edeceğiniz İsme Özel Metal Siyah Tükenmez Kalem, Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Çalışan sevdiklere kesinlikle alınması gereken ve son derece kaliteli ve şık bir ürün olan bu kalem ile sevdiklere aynı zamanda güzel bir anı armağan etmiş olacaksınız. Bu yüzden daha fazla beklemeden İsme Özel Metal Siyah Tükenmez Kalem hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan hemen sipariş ederek doğum günü gibi özel günlerde sevdiklere armağan edebilirsiniz. Acele edin!

İsme Özel Metal Siyah Tükenmez Kalem'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kaleme isminiz lazer teknolojisi ile kazınarak yazılır ve çıkma olmaz.

  • İsme Özel Metal Siyah Tükenmez Kalem mavi renkli yazmaktadır.

  • Çevirmeli olarak açılıp kapanan kalem, özel hediye kutusunda paketlenerek gönderilmektedir.


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.