X
Hediye Fabrikası » Öğretmenler Günü Hediyesi » İsme Özel Metal Mavi Renkli Tükenmez Kalem
İsme Özel Metal Mavi Renkli Tükenmez Kalem
İsme Özel Metal Mavi Renkli Tükenmez Kalem
İsme Özel Metal Mavi Renkli Tükenmez Kalem
İsme Özel Metal Mavi Renkli Tükenmez Kalem

İsme Özel Metal Mavi Renkli Tükenmez Kalem

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138884
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Ofis arkadaşına yılbaşı hediyesi almayı düşünüyorsanız eğer İsme Özel Metal Mavi Renkli Tükenmez Kalem hediye seçeneği aradığınız hediye olacaktır. İş arkadaşına yeni yıl hediyesi olarak alınabilecek hediyelik kalem seti olan bu tükenmez kalem ile arkadaşınızla aranızdaki samimiyeti güçlendireceksiniz. Bu anlamda hediye setleri arasında dikkat çeken İsme Özel Metal Mavi Renkli Tükenmez Kalem ile iş arkadaşına özel ve oldukça şık bir hediye takdim ederek ona vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde göstereceksiniz.

Diğer yandan öğretmene en güzel hediye olarak sipariş edebileceğiniz İsme Özel Metal Mavi Renkli Tükenmez Kalem hediyesi ile öğretmene kullanışlı bir armağan takdim etmiş olacaksınız. Dilerseniz doğum günü hediyesi olarak alabilir dilerseniz de en güzel öğretmenler günü hediyesi olarak İsme Özel Metal Mavi Renkli Tükenmez Kalem'i Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. Öğretmenlerin asla hayır demeyeceği kişiye özel bu kalemi kullandıkça öğretmeniniz sizi hatırlayacaktır. Belki de onun favori öğrencisi bile olabilirsiniz. Erkek ya da bayan öğretmenlere özel günlerde takdim edebileceğiniz son derece kullanışlı ve şık bir kalem hediyesidir.

Çalışan sevdiklere yılbaşı hediyesi ne alınır diye uzun uzun düşünüyorsanız eğer, İsme Özel Metal Mavi Renkli Tükenmez Kalem hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Yeni bir yıla yeni bir kalemle girerek kaderini daha güzel yazmasını niteleyen bir hediye olacaktır. Bu bakımdan Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan İsme Özel Metal Mavi Renkli Tükenmez Kalem'i daha fazla beklemeden sipariş ederek doğum günü ya da yılbaşı gibi özel günlerde arkadaşa, öğretmenler günü gibi anlamlı günler için de öğretmen armağan edebilirsiniz. Sevdiklere alınabilecek sıradışı ve en şık hediye seçeneklerinden biri olan İsme Özel Metal Mavi Renkli Tükenmez Kalem sizi bekliyor.

İsme Özel Metal Mavi Renkli Tükenmez Kalem'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kaleme isminiz lazer teknolojisi ile kazınarak yazılır ve çıkma olmaz.

  • İsme Özel Metal Mavi Tükenmez Kalem siyah renkli yazmaktadır.

  • Kapaklı tükenmez kalem özel kutusunda hediye paketi ile gönderilmektedir.


 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.