X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » İsme Özel Metal Beyaz Renkli Tükenmez Kalem
İsme Özel Metal Beyaz Renkli Tükenmez Kalem
İsme Özel Metal Beyaz Renkli Tükenmez Kalem
İsme Özel Metal Beyaz Renkli Tükenmez Kalem
İsme Özel Metal Beyaz Renkli Tükenmez Kalem

İsme Özel Metal Beyaz Renkli Tükenmez Kalem

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138883
Tavsiye Et >
50 karakter yazabilirsiniz.

Çalışan arkadaşa ya da sevgiliye güzel bir hediye alarak doğum günü gibi özel günlerde onları şaşırtmak istiyorsanız İsme Özel Metal Beyaz Renkli Tükenmez Kalem hediye seçeneğine göz atabilirsiniz. Beyazın çekiciliği ve metalin şıklığının isim baskısıyla birleşerek her açıdan mükemmeli yakalayan bu tükenmez kalem, sevdiklere özel günlerde alınabilecek en anlamlı hediye olacaktır. Özellikle evlilik yıldönümü hediyesi bayana önem arz etmektedir. Eşe evlilik yıl dönümü hediyesi olarak alınabilecek İsme Özel Metal Beyaz Renkli Tükenmez Kalem İle eşinize kullanışlı ve bir o kadar da şık bir hediye almış olacaksınız.

Aynı şekilde bayan öğretmene hediye ne alınır diye uzun uzun düşünüyorsanız eğer, aradığınız hediye kesinlikle İsme Özel Metal Beyaz Renkli Tükenmez Kalem olacaktır. Bu açıdan en güzel öğretmenler günü hediyesi seçeneklerinden biri olan bu kalem ile öğretmeni hem şaşırtacak hem de oldukça duygulandıracaksınız. Öğretmene veya eşe alınabilecek en güzel kalemler arasından en çok tercih edilen ürün olan İsme Özel Metal Beyaz Renkli Tükenmez Kalem hediye seçeneği, Hediye Fabrikası'nda kişiye özel isim baskısıyla oluşturulmaktadır. Sevdiklere alınabilecek anısal değere sahip bir hediye olan bu ürün ile her daim kendinizi hatırlatmayı başaracaksınız.

Öte yandan çalışan sevdiklere hediye setleri almak istiyor fakat nasıl bir hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız doğum günü gibi özel günlerde İsme Özel Metal Beyaz Renkli Tükenmez Kalem hediyesini tercih edebilirsiniz. Öğretmenler günü için öğretmene, evlilik yıl dönümü için eşe, doğum günü için de arkadaşa armağan edebileceğiniz son derece kullanışlı ve şık bir hediye seçeneği olan İsme Özel Metal Beyaz Renkli Tükenmez Kalem, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Bu güzel hediyeyi sakın kaçırmayın! Acele edin!

İsme Özel Metal Beyaz Renkli Tükenmez Kalem'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kaleme isminiz lazer teknolojisi ile kazınarak yazılır ve çıkma olmaz.

  • İsme Özel Metal Beyaz Tükenmez Kalem mavi renkli yazmaktadır.

  • Basma mekanizmalı tükenmez kalem özel kutusunda hediye paketi ile gönderilmektedir.


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.