X
Hediye Fabrikası » Kardeşe Hediye » İsme Özel Masaüstü Kalemli İsimlik
İsme Özel Masaüstü Kalemli İsimlik
İsme Özel Masaüstü Kalemli İsimlik
İsme Özel Masaüstü Kalemli İsimlik
İsme Özel Masaüstü Kalemli İsimlik
İsme Özel Masaüstü Kalemli İsimlik
İsme Özel Masaüstü Kalemli İsimlik

İsme Özel Masaüstü Kalemli İsimlik

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138841
Tavsiye Et >
24 karakter yazabilirsiniz.
100 karakter yazabilirsiniz.

İş arkadaşına ya da çalışan sevgiliye doğum günü hediyesi olarak hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz son derece kaliteli bir hedye seçeneği olan İsme Özel Masaüstü Kalemli İsimlik ile onları çok mutlu edeceksiniz. Hediye sahibinin ismini hediyenin üzerine baskılatarak kişiye özel bir hale getirebilir ve hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini ve baktıkça sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kalemi de yanında gelen bu isimlik, çok anlamlı ve aynı zamanda kullanışlı bir armağan olacaktır. Bu anlamda sevdiklere alınabilecek doğum günü ya da yılbaşı hediyesi fikirleri arayışı içerisindeyseniz, İsme Özel Masaüstü Kalemli İsimlik tam aradığınız hediye olacaktır.

En şık ofis masası aksesuarları içerisinde bulunan İsme Özel Masaüstü Kalemli İsimlik hediyesini çalışan arkadaşa yılbaşı hediyesi olarak alabileceğiniz gibi öğretmenler günü hediyesi olarak da erkek öğretmene hediye alabilirsiniz. Bu bakımdan en güzel öğretmenler her zaman öğretmenler günü için en güzel hediyelere layık olmuştur. Bütün bunların yanı sıra sevgiliye alınabilecek en güzel yıldönümü hediyeleri arasında yer alan İsme Özel Masaüstü Kalemli İsimlik ile sevgiliye unutamayacağı bir yıl dönümü yaşatacağınıza emin olabilirsiniz.

Çalışan sevdiklerinizin asla hayır demeyeceği klas ve kullanışlı bir hediye seçeneği olan İsme Özel Masaüstü Kalemli İsimlik hediyesi, Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel bir şekilde hazırlanmaktadır. Dilerseniz yılbaşı hediyesi olarak ofis arkadaşına armağan edebilir, dilerseniz öğretmenler günü hediyesi olarak öğretmene, dilerseniz de yıl dönümü ya da sevgililer günü hediyesi olarak çalışan sevgiliye gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Sevdiklerinize her zaman sizi hatırlatacak anısal bir değere sahip olan bu isimlik, asla kaçırılmayacak fırsatlarla Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. O halde daha fazla beklemeden bu anlamlı ve aynı zamanda son derece kullanışlı hediye seçeneğini hemen sipariş edin!

İsme Özel Masaüstü Kalemli İsimlik'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri: 23,5cm boy:10,5cm yükseklik:10cm (kalemler hariç)

  • 2 adet mavi mürekkepli tükenmez kalem ile birlikte gönderilir.

  • İsimlik kısmına kişiye özel olarak isim ve altına da firma adı ya da mesaj yazabilirsiniz.

  • İsme Özel Masaüstü Kalemli İsimlik özenle paketlenerek hediye kutusu içerisinde gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.