Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » Kişiye Özel Tabakalar » Kişiye Özel Çelik Krom Sigara Tabakası - Kısa Sigara İçin
Kişiye Özel Çelik Krom Sigara Tabakası - Kısa Sigara İçin

Kişiye Özel Çelik Krom Sigara Tabakası - Kısa Sigara İçin

34,22 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F107855
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevdikleriniz bu tabakayı taşımaktan keyif alacak..

Sevdiklerinize hediye seçmek konusunda zorlanıyorsanız size bir önerimiz var! Kişiye Özel Çelik Krom Sigara Tabakası  - Kısa Sigara İçin..

Sigaranın zararına rağmen kullanmaktan vazgeçemeyen sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Kişiye Özel Çelik Krom Sigara Tabakası  - Kısa Sigara İçin, sigara kullanan beyler yada hanımlar için ideal bir seçim olacaktır.

Üzerine işlenecek olan isim ile tamamen hediye edeceğiniz kişiye ait olacak olan bu şık, metal tasarıma sahip Kişiye Özel Çelik Krom Sigara Tabakası  - Kısa Sigara İçin, sigara kullanan sevdiklerinizin severek kullanacağı şık ve anlamlı bir armağan.

Metal kaplamalı yapısıyla ve üzerindeki desenlerle oldukça şık görünen bu çok özel sigara tabakası, hediye edeceğiniz sevdiklerinizin sigaralarının ezilip büzülmesini önleyecektir.

Kişiye Özel Çelik Krom Sigara Tabakası  - Kısa Sigara İçin'i hediye edeceğiniz arkadaşınız, eşiniz, sevgiliniz veya babanız kendini çok özel hissedecektir ve O'na ne kadar değer verdiğinizi bir kez daha anlayacaktır.

Kişiye Özel Çelik Krom Sigara Tabakası  - Kısa Sigara İçin'i dilerseniz kendiniz için de satın alabilirsiniz ve bulunduğunuz ortamlarda farkınızı ortaya koyabilirsiniz..

 

Kişiye Özel Çelik Krom Sigara Tabakası  - Kısa Sigara İçin satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • İsim ve soyadınızın yazılabildiği çelik sigara tabakası.
  • Kısa sigara içindir.
  • İstediğiniz mesaj veya ismi tabakanın üzerine işliyoruz.
  • İşleme yapıldığı için yazıda asla silinme veya kaybolma söz konusu olmuyor.
  • 20 adet kısa sigara alma kapasitesi vardır.
  • Ölçüler: 88 x 82 x 18 mm
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.