X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Erkek Sevgiliye » Erkek Sevgiliye Doğum Günü » İsme Özel Kahve Fincanı Seti
İsme Özel Kahve Fincanı Seti
İsme Özel Kahve Fincanı Seti
İsme Özel Kahve Fincanı Seti
İsme Özel Kahve Fincanı Seti
İsme Özel Kahve Fincanı Seti

İsme Özel Kahve Fincanı Seti

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139290
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.

Kahve içmeyi ve kahve muhabbetlerini sevenlere doğum günü hediyesi olarak güzel bir hediye almaya ne dersiniz? İsme Özel Kahve Fincanı Seti ile kahve içmeyi sevenleri son derece şaşırtacaksınız. Onlar için kişiye özel isim baskısıyla hazırlanacak olan bu kahve fincan seti ile kahve muhabbetleri bir başka olacak! Hediye sahibinin kendisi özel hissetmesini sağlamakla birlikte aranızdaki samimiyeti de oldukça güçlendireceksiniz. Özellikle arkadaşa doğum günü hediyesi ya da anneye anneler günü hediyesi olarak düşünebileceğiniz oldukça farklı bir hediye tercihi olacaktır. Bu güzel ürünü kişiye özel hediyelikler dünyası olan Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla satın alabilirsiniz!

Bu anlamda isimli kupa modelleri içerisinde yer alan İsme Özel Kahve Fincanı Seti ile hediye sahibiyle beraber bitmek bilmeyen sohbetlere dalacak ve birlikte oldukça hoş vakit geçireceksiniz. Farklı bir hediye bardak seti olan İsme Özel Kahve Fincanı Seti sayesinde kahve severleri daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracak ve onlara vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde göstereceksiniz. Karşılıklı muhabbet etmekten hoşlandığınız kişiye doğum günü hediyesi olarak tercih ederek onu hem mutlu eder hem de aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

Öte yandan anneye anneler gününde ne alınır diye kara kara düşünüyor fakat ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız İsme Özel Kahve Fincanı Seti tam aradığınız hediye olacak! Anneye unutulmayacak bir anneler günü yaşatmak isteyenlerin asla kaçırmaması gereken bir hediye seçeneği olan bu fincan seti ile anneyi son derece mutlu edeceksiniz. Sadece kahve içen anneye özel olarak değil, aynı şekilde sevgiliye alinabilecek hediye olarak da düşünebileceğiniz İsme Özel Kahve Fincanı Seti sayesinde sevgilinizle birlikte romantik muhabbetler yaşayabilir ve karşılıklı kahvenizi duygusal bir şekilde içebilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden kahve severlere özel olarak alınabilecek hediye olan İsme Özel Kahve Fincanı Seti'ni Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilir ve sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Anneler günü için anneye hediye, sevgililer günü için de sevgiliye hediye olarak gönül rahatlığıyla sipariş edebileceğiniz farklı bir hediye olacaktır. Bu güzel ürünü hemen satın alın!

İsme Özel Kahve Fincanı Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kahve fincanı seti 2 adet nescafe fincanı 2 adet altlık olarak gönderilmektedir.

  • Kahve fincanı 7cm boy, 8cm çapındadır.

  • Fincanların üzerine lazer ile işleme yapılmaktadır.

  • İsme Özel Kahve Fincanı Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.