X
Hediye Fabrikası » » İsme Özel Jack Tasarımlı Viski Seti
İsme Özel Jack Tasarımlı Viski Seti

İsme Özel Jack Tasarımlı Viski Seti

249,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135556
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler.

Değer verdiğiniz sevdiklerinize kişiye özel tasarlanmış bir hediye verme fikri kulağa ne kadar hoş geliyor öyle değil mi?

İşte böylesine özel ve değerli hediyeleri tasarlayan Hediye Fabrikası, İsme Özel Jack Tasarımlı Viski Seti'ni de farklı hediyeler almaktan hoşlanan sevdikleriniz için en güzel ev hediyesi olarak tasarladı..

İsme Özel Jack Daniel's Tasarımlı Viski Seti, Viski tutkunu sevdiklerinize armağan edebileceğiniz çok şık bir tasarım..

Viski'nin birçok markası birçok çeşidi olsada aynı tarz bardakla ve şişe ile içilir.

Viski içme keyfine farklı bir boyut kazandıracak İsme Özel Jack Daniel's Tasarımlı Viski Seti, sıradan viski setlerini unutturacak ve viski içmeyi seven dostlarınız için ideal bir hediye olacak..

Prestij sahibi dostlarınıza hediye edebileceğiniz İsme Özel Jack Daniel's Tasarımlı Viski SetiJack Daniel's arma tasarımı ile göz dolduruyor.

Viski içme keyfini ikiye katlayacak olan Jack Daniel's armalı bu şık set, viski tutkunu sevdikleriniz için özel bir işçilikle tasarlanmıştır.

İsme Özel Jack Daniel's Tasarımlı Viski Seti tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanacağından ve eşi ve benzerinin başka hiçkimsede olmayacağından sevdiklerinizin kendilerini özel hissetlerini sağlayacaktır.

İsme Özel Jack Daniel's Tasarımlı Viski Seti'nin üzerine işlenecek olan isimler ve mesajınız bu kadehleri sevdikleriniz için çok özel ve anlamlı bir hediyeye dönüştürecektir.

Viski içmekten keyif alan babanıza, arkadaşınıza, eşinize, iş arkadaşlarınıza özel günlerde hediye edebileceğiniz İsme Özel Jack Daniel's Tasarımlı Viski Seti ile severek kullanacakları ve tamamen onlara özel tasarlanmış bir armağan verebilirsiniz.

Özel olarak üretilen şık tasarımlı Jack Daniel's armalı bu set, özel yapım ahşap kutu ile sevdiklerinizin beğenisine sunulacaktır.

 

İsme Özel Jack Daniel's Tasarımlı Viski Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özelllikleri:

  • Set 1 adet şişe (tıpası ile birlikte) ve 2 adet kadeh içermektedir.
  • Lazer ile yazılan yazılarda asla silinme olmamaktadır.
  • 12'li Viski Taşı İle birlikte gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.