X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » İsme Özel İsimli Kaşeli Hediye Kalem
İsme Özel İsimli Kaşeli Hediye Kalem
İsme Özel İsimli Kaşeli Hediye Kalem
İsme Özel İsimli Kaşeli Hediye Kalem

İsme Özel İsimli Kaşeli Hediye Kalem

249,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135794
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler. Değer verdiğiniz sevdiklerinizi kişiye özel tasarlanmış bir hediye ile mutlu etmeye ne dersiniz?

Böylesi özel ve kalıcı hediyelere imza atan Hediye Fabrikası sevdiklerinize ofis hediyesi olarak verebileceğiniz İsme Özel İsimli Kaşeli Hediye Kalem'i tasarladı.

İsme Özel İsimli Kaşeli Hediye Kalem sevdiklerinizin beğenisini kazanacak nitelikte bir hediye..

İsme Özel İsimli Kaşeli Hediye Kalem eşsiz tasarımı ile bütün dikkatleri üzerine toplayacak ve hediye edeceğiniz kişinin farkını ortaya koyacak.

arkasında kaşe baskı bölümü bulunan, dokunmatik telefon ve tablet kullanımı için uygun olan, metal görünümü ile oldukça zarif bir tasarıma sahip bu kalem, üzerine işlenen isim ile sevdikleriniz için anlamlı bir ofis hediyesine dönüşüyor.

Değer verdiğiniz o güzel insanlara armağan edebileceğiniz İsme Özel İsimli Kaşeli Hediye Kalem, en önemli imzalarını atacakları, özel notlarını tutacakları ve daima sizi hatırlatacak unutulmaz bir hediye olacaktır.

İsme Özel İsimli Kaşeli Hediye Kalem'i ister sevdiklerinize ofis hediyesi olarak verin isterseniz de yeni işe başlayan arkadaşınıza hediye olarak hazırlatın, satın alın..

 

İsme Özel İsimli Kaşeli Hediye Kalem Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Alman yapımı.
  • Arkasında kaşe baskı bölümü.
  • Dokunmatik telefon ve tablet kullanımı için dokunma bölümü.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.