X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Kişiye Özel Viski Bardağı » İsme Özel İsimli Highland Viski Seti
İsme Özel İsimli Highland Viski Seti

İsme Özel İsimli Highland Viski Seti

349,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135560
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
20 karakter yazabilirsiniz.
2 karakter yazabilirsiniz.
16 karakter yazabilirsiniz.
2 karakter yazabilirsiniz.
2 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler.

Değer verdiğiniz sevdiklerinize kişiye özel tasarlanmış bir hediye verme fikri kulağa ne kadar hoş geliyor öyle değil mi?

İşte böylesine özel ve değerli hediyeleri tasarlayan Hediye Fabrikası, İsme Özel İsimli Highland Viski Seti'ni de farklı hediyeler almaktan hoşlanan sevdikleriniz için en güzel ev hediyesi olarak tasarladı..

İsme Özel İsimli Highland Viski Seti, Viski tutkunu sevdiklerinize armağan edebileceğiniz çok şık bir tasarım..

Viski'nin birçok markası birçok çeşidi olsada aynı tarz bardakla ve şişe ile içilir.

Viski içme keyfine farklı bir boyut kazandıracak İsme Özel İsimli Highland Viski Seti, sıradan viski setlerini unutturacak ve viski içmeyi seven dostlarınız için ideal bir hediye olacak..

Prestij sahibi dostlarınıza hediye edebileceğiniz İsme Özel İsimli Highland Viski Seti, arma detaylı tasarımı ile göz dolduruyor.

Viski içme keyfini ikiye katlayacak olan armalı bu şık set, viski tutkunu sevdikleriniz için özel bir işçilikle tasarlanmıştır.

İsme Özel İsimli Highland Viski Seti tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanacağından ve eşi ve benzerinin başka hiçkimsede olmayacağından sevdiklerinizin kendilerini özel hissetlerini sağlayacaktır.

İsme Özel İsimli Highland Viski Seti'nin üzerine işlenecek olan isimler ve mesajınız bu kadehleri sevdikleriniz için çok özel ve anlamlı bir hediyeye dönüştürecektir.

Viski içmekten keyif alan babanıza, arkadaşınıza, eşinize, iş arkadaşlarınıza özel günlerde hediye edebileceğiniz İsme Özel İsimli Highland Viski Seti ile severek kullanacakları ve tamamen onlara özel tasarlanmış bir armağan verebilirsiniz.

Özel olarak üretilen şık tasarımlı arma detaylı bu set, özel yapım ahşap kutu, viski taşı ve 4 adet premium çikolata ile sevdiklerinizin beğenisine sunulacaktır.

 

İsme Özel İsimli Highland Viski Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Set 1 adet şişe ve 2 adet kadeh içermektedir.
  • Yazılar lazer markalama yöntemi ile kalıcı olarak işlenmektedir.
  • Şişe ve kadehler özel el işçiliği ile üretilmektedir.
  • Kadehler 9 cm, şişe 25 uzunluğundadır.
  • Set içerisinde viski taşı ve 4 adet premium çikolata gönderilecektir.
  • Mühürlü, özel yapım ahşap hediye kutusunda gönderilecektir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2018 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.