X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » İsme Özel İkili Kalem Seti
İsme Özel İkili Kalem Seti
İsme Özel İkili Kalem Seti
İsme Özel İkili Kalem Seti
İsme Özel İkili Kalem Seti
İsme Özel İkili Kalem Seti
İsme Özel İkili Kalem Seti

İsme Özel İkili Kalem Seti

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137039
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni bir işe başlayan veya işinde terfi edip yükselen dostalarınızın heyecanının ve mutluluğunun tarifi yoktur eminiz ki. Onların en yakın dostaları olarak size düşen de bu mutluluğu paylaşmak ve heyecanlarına ortak olmaktır. Bunu nasıl başaracağını bilemeyenler için harika bir fikrimiz var! İşinde yükselen veya yeni bir işe başlayan sevdiklerinizi tebrik etmek adına onlar için seçeceğiniz bir hediye ile hem mutluluklarına ortak olmuş olacaksınız hem de onlara yeni işlerinde keyifle kullanacakları bir hediye vereceksiniz. Hediye Fabrikası'nın sizlere sunduğu Karbon Kutulu İkili Kalem tam olarak bu amaçla hazırlanan harika bir alternatif. Üstelik kalemlerin üzerine işlenecek isim-soyisimle de tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel. Onlara hediye edeceğiniz bu özel kalem setini keyifle kullanacaklarından emin olabilirsiniz. En önemli imzalarını bu kalemler ile atacaklar, özel notlarını bu kalemler ile tutacaklardır. Ve her kullandıklarında da sizi sevgiyle anacaklarından emin olabilirsiniz. Çiftlere göre alınabilecek kişiye özel ürünler arasında yerini alan Karbon Kutulu İkili Kalem seti ile sevgilileri oldukça mutlu edeceksiniz.

Tebrik hediyesi olarak hem şık hem de kalıcı bir hediye olabilecek Karbon Kutulu İkili Kalem'i satın almak için sitemizden siparişinizi oluşturmak yeterli olacaktır. Sonrasında böylesi özel ve kullanışlı bir hediye vermenin keyfini sürebilirsiniz. Çalışan kız arkadaşa sevgili günü hediyeleri alarak onu şımartmak ve duygulandırmak istiyorsanız üzerine isim baskısı yaptırabileceğiniz Karbon Kutulu İkili Kalem setini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Siyahın şıklığı ve kalemin farklı tasarımı sayesinde oldukça kaliteli duran bu ikili kalemlerden biridi iş yerinde diğerini de sosyal hayatında kullanacak olan sevgiliniz kalemi her zaman yanında taşıyacaktır. Kullandıkça sizi hatırlayacağı özel bir hediye olan bu ikili kalem hediyesi Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Aynı zamanda doğum gününde sevgiliye ne alınır diye kara kara düşünüyor ve aklınıza hiçbir hediye fikri gelmiyorsa, kız arkadaşa ya da çalışan erkek arkadaşa doğum günü hediyesi olarak son derece şık ve kullanışlı olan bu ikili kalem setini sevgiliye armağan edebilirsiniz.

Sevgiliye ya da arkadaşa hediye olarak alınabilecek bu kalem hediye sahibi tarafından dünyanın en güzel kalemi olarak nitelendirilecektir. Dilerseniz sevgililer günü hediyesi olarak sevgiliye, doğum günü hediyesi olarak da çalışan arkadaşa hediye anlamında Karbon Kutulu İkili Kalem'i Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve hediye sahibinin kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Karbon kutusuyla dikkatleri üzerine çekecek olan bu ikili kalemin birini iş yerinde diğerini ise sosyal hayatında kullanabilecek olan hediye sahibi size büyük bir minnet duyacaktır. Çalışan arkadaşa alınacak doğum günü hediyeleri arıyor ve bir türlü aradığınız kalitede ve şıklıkta hediye bulamıyorsanız eğer arkadala doğum günü hediyesi olarak bu ikili kalem setini gönül rahatlığıyla armağan edebilir ve onları daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz.

O zaman siz de daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden biri olan bu hediye seçeneğini sevdiklere özel olarak sipariş edebilir ve onlara en anlamlı doğum günü hediyesini alabilirsiniz. Aynı zamanda çalışan kız sevgiliye de sevgililer günü hediyesi olarak alınabilecek oldukça şık kişiye özel hediye olan Karbon Kutulu İkili Kalem, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Kullandıkça sizi düşünecek olan sevgiliye alınabilecek anı niteliğinde bir hediye seçeneği olacaktır. O halde siz de hiç beklemeden bu hediye seçeneğini sevdiklere özel olarak hediye edebilir ve onların mutluluğunu paylaşabilirsiniz. Sevdiklere alınacak son derece keyifli bir armağan olacaktır.

Karbon Kutulu İkili Kalem'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kutunun ölçüleri 6.5 cm x16.5 cm x 2.5 cm'dir.
  • Kalem ölçüleri 1.5 cm x13 cm'dir.
  • Kutu içerisinde 1 adet mavi tükenmez kalem ile 1 adet mavi  roller tükenmez kalem vardır.

 

 

14.06.2017
  Sinan B. - 
kesinlikle ihtiyacınız varsa düşünmeden alın derim güzel kalemler.
13.05.2017
  Ercan . - 
Kalemler çok hafif ve elinizde kayarcasına yazıyor. Hafif tutuşlu kalem severlere bire bir.
11.02.2017
  Gülçin D. - 
Kalemler elime umduğumdan çok hızlı bir şekilde geçti. Kalemler kadar ambalajıda beni çok mutlu etti.
26.12.2016
  Sevim D. - 
Üzerindeki yazı baskıları dahil herşey çok güzel. İnşallah tükenmezin içi bittiğinde dolumda yapılabiliyordur.
28.11.2016
  Svetlana . - 
Hizmetiniz hızlı ürünlerinizse kaliteli. BU kalemleri de beğendim aynı daha önceki alış verişlerimde olduğu gibi.
23.11.2016
  Harun T. - 
güzel ve şık kalemler keşke biraz daha belirgin yazsaydı.
22.04.2016
  Utku T. - 
hizmetleriniz mükemmel artık sokak sokak hediye aramaya bir son verebilirim.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.