X
Hediye Fabrikası » Kristal & Cam Hediyeler » İsme Özel Hediye Kristal Saatli Ödül
İsme Özel Hediye Kristal Saatli Ödül

İsme Özel Hediye Kristal Saatli Ödül

54,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135710
Tavsiye Et >

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Sizi bu yaşınıza kadar getiren, her anınızda yanınızda olan, sizin için tüm fedakarlıkları yapan kıymetli babalarınıza ne yapsanız ne alsanız az kalır!! Onlar her şeyin en değerlisine, en özeline layıktırlar. Hediyenin de..

Hediye Fabrikası'nın babalarımız için hazırladığı İsme Özel Hediye Kristal Saatli Ödül, babaya alınabilecek en özel armağan..

Babalar Günü için seçtiğiniz sıradan hediyelerin çok dışında kalan İsme Özel Hediye Kristal Saatli Ödül babanızı şaşırtacak nitelikte bir hediye..

Babanızın bu zamana kadar sizin için yaptığı fedakarlıklara ufak bir teşekkür olacak İsme Özel Hediye Kristal Saatli Ödül, üzerine lazer yöntemi ile kusursuzca işlenecek olan isim, tarih ve çok özel Babalar Günü mesajınız ile anlamlı bir hediyeye dönüşecektir.

Babanızın uzun yıllar sonra bile aynı heyecanla bakacağı İsme Özel Hediye Kristal Saatli Ödül evinizin veya babanızın odasının en özel köşesini süsleyecektir ve babanıza her baktığında duygu dolu anlar yaşatacaktır.

Siz de kıymeti tartışılmaz babanız için bu Babalar Günü'nde en özel hediyeyi arıyorsanız Hediye Fabrikası'nın babalarımız için tasarladığı İsme Özel Hediye Kristal Saatli Ödül'ünü O'na özel hazırlatın, eşsiz bir hediye vermenin keyfini yaşayın.

 

 

İsme Özel Hediye Kristal Saatli Ödül Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • 10 cm X 15 cm buyutlarındadır.
  • Kırılmaz akrilik malzemeden imal edilmiştir.

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.