X
Hediye Fabrikası » İsme Özel Hediye Harf Fotoğraf Kanvas
İsme Özel Hediye Harf Fotoğraf Kanvas
İsme Özel Hediye Harf Fotoğraf Kanvas
İsme Özel Hediye Harf Fotoğraf Kanvas

İsme Özel Hediye Harf Fotoğraf Kanvas

109,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135800
Tavsiye Et >

ÜCRETSİZ KARGO
Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
10 karakter yazabilirsiniz.

Arkadaşı şaşırtmaya, Ona eşsiz bir hediye vermeye ne dersiniz? Biricik arkadaşa en az kendi kadar değerli bir hediye vermek gerekir. O her şeyin en güzeline, en özeline layıktır. Tabii ki hediyenin de.. Hediye Fabrikası'nın özenle tasarladığı İsme Özel Hediye Harf Fotoğraf Kanvas, arkadaşa alınabilecek özel bir hediye olacaktır. Bu anlamda doğum günü gibi özel günlerde arkadaşa yapılacak hediyeler içerisinden tercih edilebilecek duygusal bir seçenek olan kanvas tabloyu arkadaşınız çok beğenecektir.

Özel günlere hediye için özel hazırlanan, arkadaşın ismi ile kişiye özel hale getirilen bu şık çerçeve harf fotoğraf tekniği ile tasarlanıyor ve doğal çekim harfler ile kalıcı bir hediye haline getiriliyor. Kaliteli yapısıyla dikkat çeken İsme Özel Hediye Harf Fotoğraf Kanvas arkadaş için eşi benzeri başka hiç kimsede olamayacak bir hediyeye dönüşüyor. Özellikle erkek arkadasa dogum gunu hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz bu kanvas tablo, arkadaşı çok mutlu edecektir. Diğer yandan erkek kardeşe hediye olarak da sipariş edebileceğiniz İsme Özel Hediye Harf Fotoğraf Kanvas ile doğum günü gibi özel günlerde kardeşi daha önce olmadığı kadar mutlu edebileceksiniz. Bütün bunların yanı sıra doğum günü hediyeleri bayan arkadaş için de oldukça önemlidir. Erkek arkadaşa alabileceğiniz gibi bayan arkadaşa hediye olarak da sipariş edebileceğiniz bu kanvas, unisex bir hediye tercihi olacaktır.
En sevilen arkadaşın doğum gününde veya yılbaşında biricik arkadaşa uzun yıllar aklından çıkaramayacağı ev, ofis ve iş yerinde gururla sergileyeceği dogum gunu hediye seçeneğini armağan ederek mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

İsme Özel Hediye Harf Fotoğraf Kanvas'ı arkadaşınızın ismi ile hazırlatıp en özel günleriniz için anlamlı bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. O halde daha fazla beklemeden bu harika hediye seçeneğini hemen sipariş edin!

İsme Özel Hediye Harf Fotoğraf Kanvas'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tek isim alanı 7 karakter ile sınırlıdır.
  • 40x95ölçülerinde.
  • Harf fotoğraf tekniği ile isimleriniz yazılır.
  • İsim yazımında kullanılan harfler doğal çekim olduğu için değişiklik gösterebilir.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.