X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Pipo & Puro Aksesuarları » İsme Özel HEdiye Cohiba Marka Cam Puro Küllüğü
İsme Özel HEdiye Cohiba Marka Cam Puro Küllüğü

İsme Özel HEdiye Cohiba Marka Cam Puro Küllüğü

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135765
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Kişiye özel tasarlanmış her hediyenin verdiği mutluluğu verecek olan İsme Özel HEdiye Cohiba Marka Cam Puro Küllüğü, sevdiklere özel sıradışı bir hediye olacak! Puro içen erkek arkadaşa ya da sevgiliye dogum gunu hediyesi olarak alınabilecek anlamlı ve kullanışlı bir hediye olacaktır. Üzerinde hediye sahibinin ismi yazılı olduğu için hediye sahibi kendisini oldukça özel hissedecektir.

Tütün grubunun en özeli Puro, kimileri için zarardan ibaret olsa da kimileri için büyük bir keyif. Puro'yu hayatlarında önemli bir yere koymuş olan sevdikleriniz, vereceğiniz bu hediye karşısında fazlasıyla mutlu olacaklardır Dostların ve arkadaşların hayatlarında eşsiz bir keyif haline gelen Puro, İsme Özel HEdiye Cohiba Marka Cam Puro Küllüğü ile birleşince keyfini ikiye katlayacaktır. Bu anlamda bir erkeğe doğum günü hediyesi ne alınır diye uzun uzun düşünüyor ancak aklınıza herhangi bir hediye fikri gelmiyorsa ona kişiye özel bu puro küllüğünü gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz.

İsme Özel HEdiye Cohiba Marka Cam Puro Küllüğü, siyah cam malzemeden üretilmiştir ve sıradan Puro küllüklerinden çok daha farklı bir tasarıma sahiptir. Eğer erkeğe alınabilecek en güzel hediyeler nelerdir diye düşünüyorsanız, puro içen babaya ya da erkek arkadaşa bu küllüğü hiç düşünmeden armağan edebilir ve onları daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Öte yandan eğer evliyseniz, erkek eşe özel olarak da bu güzel ürünü alabilirsiniz. Bu anlamda erkeğe evlilik yıldönümü hediyeleri arasından son derece kullanışlı bir ürün olan Cam Puro Küllüğü Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Aynı şekilde bu ürün babaya alınacak hediyeler arasında yer aldığı için babalar günü hediyesi olarak babaya gönül rahatlığıyla bu puro küllüğünü alarak onun karizmasına karizma katabilirsiniz. İsme Özel HEdiye Cohiba Marka Cam Puro Küllüğü'nü hediye edeceğiniz kişinin ismi ile hazırlatın, onlara özel hale getirin ve eşsiz bir hediye vermenin keyfini yaşayın.

İsme Özel HEdiye Cohiba Marka Cam Puro Küllüğü'nü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 11 x 6 cm uzunluğundadır.
  • Çizilmelere karşı alt kısmı kadife ile kaplıdır.
  • Siyah cam malzemeden üretilmiştir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.