X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Hediye Setleri » İsme Özel Hediye 2 li Kahve Fincanı
İsme Özel Hediye 2 li Kahve Fincanı
İsme Özel Hediye 2 li Kahve Fincanı
İsme Özel Hediye 2 li Kahve Fincanı
İsme Özel Hediye 2 li Kahve Fincanı

İsme Özel Hediye 2 li Kahve Fincanı

84,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136265
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Bir kahvenin kırk yıl hatırı varsa kahveyi yudumlayacağınız fincanları hediye etmenin de bir ömür hatırı ve anısı olacaktır. Sevdiklere özel alınabilecek tasarim hediyeler arasından kullanışlı bir ürün olanı bu fincanlar sevdikleri bekliyor!

Yeni ev kuran veya yeni evlenen yakın dostlarınıza hediye edebileceğiniz İsme Özel Hediye 2 li Kahve Fincanı ile bir ömür keyifle kullanılabilecek bir hediye verebilirsiniz. Fincan setini hediye edeceğiniz çiftler lezzetle yudumladıkları kahvelerini daha bir keyifle içeceklerdir. Bu şık fincanların en az kendileri kadar şık kutusu üzerine özenle işlenecek isimler ve kısa notunuz fincan setini sıradanlıktan çıkarıp çok özel ve anlamlı bir hediyeye dönüştürecektir. Öte yandan sevgili için doğum günü hediyesi niyetine alınabilecek bu fincanların kırk yıl hatrı olacaktır. Aynı zamanda 14 subat hediye seçenekleri arasında da yer alan bu fincanı evlenecek olan çiftlere de armağan edebilirsiniz.

Ev hediyesi veya yeni evli çiftlere hediye arayışı içindeyseniz İsme Özel Hediye 2 li Kahve Fincanı'nı kaçırmamanızı en sevdikleriniz için satın almanızı tavsiye ediyoruz. Siz de bayan için hediye almak istiyorsanız İsme Özel Hediye 2 li Kahve Fincanı setini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda ilginç doğum günü hediyeleri arasında yer alan bu kahve fincanı ile son derece güzel sohbetler edeceksiniz.

Sevgiliye ya da arkadaşa alınabilecek en özel hediye seçeneklerinden birisi olan İsme Özel Hediye 2 li Fincanı siz de daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz. Yeni evlenecek olan çiftlere de armağan edebileceğiniz anlamlı ve tam kırk yıl hatrı olan bir ürün olacaktır. Dilerseniz üzerine isim de yazdırabileceğiniz kişiye özel hediye seçeneklerinden biri olan fincan seti hediyefabrikasi.com adresinde sizi bekliyor! Hediye Fabrikası'nda keyifli alışverişler dileriz.

İsme Özel Hediye 2 li Kahve Fincanı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kütahya Porselen fincan seti
  • 2 kahve fincanı
  • 2 bardak altı tabağı
  • Kadife şık Kutu

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.