X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » İsme Özel Dolma Kalem
İsme Özel Dolma Kalem
İsme Özel Dolma Kalem
İsme Özel Dolma Kalem
İsme Özel Dolma Kalem

İsme Özel Dolma Kalem

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136357
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni bir işe başlayan arkadaşa ne hediye alınır? sorusu ile günlerdir boğuşuyor fakat ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız Hediye Fabrikası olarak sizi bu kargaşadan kurtaracağız! Hediye edeceğiniz kişiye özel olarak hazırladığımız İsme Özel Dolma Kalem kullanışlı bir yeni iş hediyesi olarak sitemizde sizleri bekliyor!

Yeni iş hediyesi olarak tercih listenizde en başa eklemenizi önerdiğimiz İsme Özel Dolma Kalem arkadaşınızın iş hayatında sıklıkla kullanacağı bir hediye olacaktır. Ofis yaşantısında elinden düşürmek istemeyeceği bu kaleme sahip olduğu için kendini özel hissedecek, ona verdiğiniz bu kişiye özel hediye sayesinde verdiğiniz değer gün yüzüne çıkacaktır. Aradan uzun yıllar geçse bile aynı heyecanla hatırlanacak bu armağan isme özel bir hediye olacağından kalıcılığı da daim olacaktır. Arkadaşınızın çalışma hayatında fark yaratmasını sağlayacak İsme Özel Dolma Kalem'i nereden edindiği de merak konusu olacaktır eminiz ki.

Yeni işe başlayan arkadaşa alınabilecek en güzel ve en kullanışlı hediyelerden biri olabilecek İsme Özel Dolma Kalem tüm şıklığı ve sme özel tasarımı ile Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Kaçırmamak ve ona armağan etmek için acele edin ve sitemizden siparişinizi hemen oluşturun.

 

İsme Özel Dolma Kalem Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Dolma kalem
  • Kutu boyutu 18 cm x 5 cm
  • Kalem boyutu 14 cm x 1 cm
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.