Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Tabakalar » İsme Özel Deri ve Gümüş Plakadan Oluşan Sigara Tabakası bms241
İsme Özel Deri ve Gümüş Plakadan Oluşan Sigara Tabakası bms241

İsme Özel Deri ve Gümüş Plakadan Oluşan Sigara Tabakası bms241

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F107838
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sigara kullanan dostlarınıza/arkadaşlarınıza hediye olarak satın alabileceğiniz harika bir ürünü sizlere sunuyoruz, Isme Özel Parçalı Deri ve Gümüş Yazıdan Oluşan Sigara Tabakası..

Sigaranın zararına rağmen kullanmaktan vazgeçemeyen beylere hediye edebileceğiniz İsme Özel Deri ve Gümüş Plakadan Oluşan Sigara Tabakası bms241 , erkeğe hediye veya bayana hediye için ideal bir seçim olacaktır.

Deri ve gümüşten tasarlanan görünümüyle son derece şık bir görünüme sahip İsme Özel Deri ve Gümüşten Oluşan Tabaka, sigara kullanan beylerin/hanımların severek kullanacağı şık bir armağan.

Deri kaplamasıyla oldukça şık görünen bu çok özel sigara tabakası üzerine işlenecek olan isim-soyisim baş harfleri ile hediye edeceğiniz kişiye özel hale gelecektir.

İsme Özel Deri ve Gümüş Plakadan Oluşan Sigara Tabakası'nı hediye edeceğiniz arkadaşınız, eşiniz, sevgiliniz veya babanız kendini çok özel hissedecektir ve O'na ne kadar değer verdiğinizi bir kez daha anlayacaktır.

Deri ve Gümüş Plakadan Oluşan Sigara Tabakası'nı dilerseniz de kendi isminizin baş harfleri ile hazırlatıp bulunduğunuz ortamlarda farkınızı ortaya koyabilirsiniz..

 

İsme Özel Deri ve Gümüş Plakadan Oluşan Sigara Tabakası bms241 satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Deri ve Gümüş Plaka
  • Tabaka 20 adet kısa sigara alma kapasitesine sahiptir.
  • Gümüş plakaya tek harf ya da isim baş harflerinden oluşan 2 harf işlenebilir. Ayrıca istenirse logonuz da işlenebilir.
  • Gümüş Plaka Boyu: 16x16mm
  • Tabaka Boyu: 96x90x16mm
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.