X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Defter » Kişiye Özel İmzalı Deri Not Defteri
Kişiye Özel İmzalı Deri Not Defteri
Kişiye Özel İmzalı Deri Not Defteri
Kişiye Özel İmzalı Deri Not Defteri
Kişiye Özel İmzalı Deri Not Defteri
Kişiye Özel İmzalı Deri Not Defteri
Kişiye Özel İmzalı Deri Not Defteri

Kişiye Özel İmzalı Deri Not Defteri

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138871
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevilen arkadaşa doğum gününde ne hediye alabilirim diye düşünenlere özel olarak Kişiye Özel İmzalı Deri Not Defteri hediye seçeneğini öneriyoruz. Arkadaşa doğum günü hediyesi olarak kesinlikle almanız gereken kullanışlı ve aynı zamanda şık bir hediye seçeneği olan bu not defteri'nin üzerinde hediye sahibinin isminin yazmasının yanı sıra, deri olması sayesinde oldukça klas bir armağan olacaktır. Ofis için sipariş edebileceğiniz ve ofis süsleri olarak da kullanabileceğiniz bu deri not defterini bir hatıra hediyesi olarak satın alabilirsiniz.
Arkadaş haricinde öğretmen için hediyeler arasında da yer alan bu Kişiye Özel İmzalı Deri Not Defteri ile öğretmene kullanışlı bir armağan takdim edeceksiniz. Bu anlamda en güzel öğretmenler günü hediyeleri nelerdir sorusuna güzel bir cevap olan deri not defterini öğretmeniniz itinayla kullanacak ve kullandıkça sizi düşünecektir. Bu bakımdan en özel not defterleri modelleri arıyor ve bir türlü karar veremiyorsanız Kişiye Özel İmzalı Deri Not Defteri, kalitesi ve şıklığıyla ön plana çıkacaktır.
Bütün bunların yanında kişiye özel hediye seti seçeneklerinden biri olan Kişiye Özel İmzalı Deri Not Defteri'ni arkadaşa doğum günü hediyesi ya da yeni yıl hediyesi olarak sipariş edebilir ve arkadaşa vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde ona gösterebilirsiniz. Öte yandan sevgiliye sevgililer gününde hediye olarak da takdim edebileceğiniz farklı ve anlamlı bir hediye olacaktır. Kısacası bütün sevdiklere özel günlerde armağan edilecek ve son derece kullanışlı bir hediye seçeneği olan Kişiye Özel İmzalı Deri Not Defteri ile sevdiklere bir anı takdim edecek ve kendinizi yıllar geçse bile hatırlatmayı başaracaksınız. Öyleyse daha fazla beklemeden bu anlamlı hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan hemen sipariş edebilir ve sevdikleri mutlu edebilirsiniz.

Kişiye Özel İmzalı Deri Not Defteri'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kırmızı ve taba renkleri vardır.

  • Çizgili sayfalara sahiptir.

  • Ürün 15.5cm x 23.5cm ölçülerindedir.

  • Ürün özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.

  • Kişiye Özel İsim Yazılı Defteri özel hediye kutusunda ve hediye paketi içerisinde gönderilmektedir.

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.