X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Cüzdan » Kişiye Özel İmzalı Deri Kredi Kartlık
Kişiye Özel İmzalı Deri Kredi Kartlık
Kişiye Özel İmzalı Deri Kredi Kartlık
Kişiye Özel İmzalı Deri Kredi Kartlık
Kişiye Özel İmzalı Deri Kredi Kartlık
Kişiye Özel İmzalı Deri Kredi Kartlık
Kişiye Özel İmzalı Deri Kredi Kartlık
Kişiye Özel İmzalı Deri Kredi Kartlık
Kişiye Özel İmzalı Deri Kredi Kartlık

Kişiye Özel İmzalı Deri Kredi Kartlık

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138856
Tavsiye Et >
Deri Kartlık Rengi:
Kahverengi
Siyah
Siyah-Lacivert
Siyah-Taba
24 karakter yazabilirsiniz.

Doğum günü hediyesi olarak erkeklere ne alınır diye düşünüyorsanız eğer aradığınız hediyeyi artık kesinlikle buldunuz! Erkek arkadaşa, sevgiliye ya da babaya hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz özel bir hediye olan Kişiye Özel İmzalı Deri Kredi Kartlık seçeneği ile erkekleri çok mutlu edeceksiniz. Bu kredi kartlık deri olmasıyla kalitesini ortaya koyarken isme özel kişisel bir hediye olması da tüm dikkatleri üzerine çekmekle kalmayacak, aynı zamanda hediye sahibinin kendisini önemli hissetmesini ve kullandıkça sizi hatırlamasını sağlayacaktır. Özellikle evli kadınlar için artık kocaya hediye almak çin işkencesi olmaktan çıkacaktır!

Bu anlamda erkek kartlık modelleri arasından en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Kişiye Özel İmzalı Deri Kredi Kartlık hediye seçeneği ile sevilen erkekleri daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız. Arkadaş veya sevgili olsun, bir erkeğe hediye alırken en çok sorulan soru olan erkeğe ne hediye alınır doğum günü için kesinlikle çözüldü! Çünkü erkeklere doğum günü hediyesi olarak alacağınız ve erkeklerin en önemli aksesuarlarından biri olan kredi kartlık modelleri arasında en çok dikkat çeken ürün olan Kişiye Özel İmzalı Deri Kredi Kartlık ile sevdiğiniz erkekleri kesinlikle şaşırtacaksınız. Ayrıca klas ve değişik hediyeler erkek için her zaman bir adım daha önce olmuştur. Üstelik kişiye özel bir hediye ise alacağınız hediyeyi erkek arkadaşınız hiçbir zaman unutmayacaktır.

Bütün bunlarla birlikte erkeğe yıldönümü sürprizleri yaparak sevgiliyi yıl dönümü için duygulandırmak istiyorsanız Kişiye Özel İmzalı Deri Kredi Kartlık kaçırmamanız gereken kullanışlı bir armağan olacak! Gideceği her yerde yanında götüreceği bu kartlık ile erkek arkadaşınız sizi hiçbir zaman aklından çıkaramayacak! En özel anlar için sevilen erkeklere en özel hediyeleri Hediye Fabrikası'nda bulacaksınız.

Kişiye Özel İmzalı Deri Kredi Kartlık'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Lacivert Taba Kahverengi ve Siyah Renkleri bulunmaktadır.

  • Hakiki Deriden Üretilmiştir. 8,3cm x 11,3cm boyutlarındadır.

  • Lazer Kazıma Yöntemi İle Yazı Yazılmaktadır.

  • İsme Özel Deri Kredi Kartlık Özenle Paketlenmiş Hediye Paketiyle Birlikte Gelir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.