X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Çakmak Modelleri » İsme Özel Clipper Torch Çakmak
İsme Özel Clipper Torch Çakmak
İsme Özel Clipper Torch Çakmak
İsme Özel Clipper Torch Çakmak
İsme Özel Clipper Torch Çakmak
İsme Özel Clipper Torch Çakmak
İsme Özel Clipper Torch Çakmak
İsme Özel Clipper Torch Çakmak
İsme Özel Clipper Torch Çakmak

İsme Özel Clipper Torch Çakmak

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139069
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Her ne kadar istemesek de çevremizde sevdiklerimiz de sigara içebiliyor. Sigara içen bir sevgiliye veya arkadaşa sahipseniz eğer onlara doğum günü gibi özel günlerde isim baskılı güzel bir hediye alabilirsiniz. Sigara içenlere alınabilecek en güzel hediye ise kesinlikle İsme Özel Clipper Torch Çakmak olacaktır. Kalitesi ve şık dizaynıyla dikkatleri üzerine çeken bu çakmak ile sevdiklerinizin kendisini özel hissetmesini sağlayacak ve onlara unutulmayacak bir anı armağan edeceksiniz. Çakmağı kullandıkça sizi hatırlayacak olan hediye sahibi ile aranızdaki samimiyeti oldukça güçlendirmeye hazır olun! Sevgili veya arkadaşa erkek için doğum günü hediyeleri arasından sipariş edebileceğiniz İsme Özel Clipper Torch Çakmak ile hediye sahibini şaşırtacaksınız!

Ayrıca sigara içen erkeklere alinabilecek hediyeler içerisinde bulunan ve son derece kaliteli bir ürün olan İsme Özel Clipper Torch Çakmak ile erkek arkadaşa doğum günü gibi özel günlerde güzel bir sürpriz yapmış olacaksınız. Öte yandan doğum günü haricinde sevgililer günü erkek hediye seçenekeri olarak tercih edebileceğiniz İsme Özel Clipper Torch Çakmak sevgilinin kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayacaktır. Bu anlamda kocaya sevgililer günü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz İsme Özel Clipper Torch Çakmak, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Sigara içen sevdiklere doğum günü gibi özel günlerde armağan edebileceğiniz hediyelik çakmak modelleri içerisinden en çok tercih edilen ürün olan İsme Özel Clipper Torch Çakmak'ı asla kaçırmak istemeyeceksiniz. Sevgililer günü için sevgiliye, doğum günü için arkadaşa veya yılbaşı için iş arkadaşına gönül rahatlığıyla armağan edebileceğiniz bu ürünü sadece erkekler için değil, aynı zamanda sigara içen kadınlara özel olarak da sipariş edebilir ve sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Daha fazla beklemeden İsme Özel Clipper Torch Çakmak hediye seçeneğini hemen sipariş edin!

İsme Özel Metal Torch Clipper Çakmak'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Paslanmaz metalden imal edilmiştir.
  • Metal çakmak 7,4 cm x 2 cm ölçülerindedir.
  • Çakmak gazı ile çalışır. Rüzgarda sönmeyen jet alevi torch çakmak tipidir.
  • İsme Özel Metal Clipper Çakmak​ Özel Metal kutusu ve özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.