Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » Kişiye Özel Tabakalar » Kişiye Özel Tasarım Çelik Sigara Tabakası - Yeni Model
Kişiye Özel Tasarım Çelik Sigara Tabakası - Yeni Model

Kişiye Özel Tasarım Çelik Sigara Tabakası - Yeni Model

34,22 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F107859
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevdikleriniz bu tabakayı taşımaktan keyif alacak..

Sevdiklerinize hediye seçmek konusunda zorlanıyorsanız size bir önerimiz var! Kişiye Özel Tasarım Çelik Sigara Tabakası - Yeni Model..

Sigaranın zararına rağmen kullanmaktan vazgeçemeyen sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Kişiye Özel Tasarım Çelik Sigara Tabakası - Yeni Model, sigara kullanan beyler ya da hanımlar için ideal bir seçim olacaktır.

Üzerine işlenecek olan isim ile tamamen hediye edeceğiniz kişiye ait olacak olan bu şık, metal tasarıma sahip Kişiye Özel Tasarım Çelik Sigara Tabakası - Yeni Model, sigara kullanan sevdiklerinizin severek kullanacağı şık ve anlamlı bir armağan.

Metal kaplamalı yapısıyla ve üzerindeki desenlerle oldukça şık görünen bu çok özel sigara tabakası, hediye edeceğiniz sevdiklerinizin sigaralarının ezilip büzülmesini önleyecektir.

Kişiye Özel Tasarım Çelik Sigara Tabakası - Yeni Model'i hediye edeceğiniz arkadaşınız, eşiniz, sevgiliniz veya babanıza kendini çok özel hissedecektir ve ona ne kadar değer verdiğinizi bir kez daha anlayacaktır.

Kişiye Özel Tasarım Çelik Sigara Tabakası - Yeni Model'i dilerseniz kendiniz için de satın alabilirsiniz ve bulunduğunuz ortamlarda farkınızı ortaya koyabilirsiniz..

 

Kişiye Özel Tasarım Çelik Sigara Tabakası - Yeni Model satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • İsim ve soyadınızın yazılabildiği çelik sigara tabakası.
  • Uzun sigara içindir.
  • 16 adet uzun ya da kısa sigara alma kapasitesi vardır.
  • Ölçüler: 102 x 67 x 18 mm
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.