X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » İsme Özel Bonsai Ağaçlı Mini Bahçe
İsme Özel Bonsai Ağaçlı Mini Bahçe
İsme Özel Bonsai Ağaçlı Mini Bahçe
İsme Özel Bonsai Ağaçlı Mini Bahçe
İsme Özel Bonsai Ağaçlı Mini Bahçe

İsme Özel Bonsai Ağaçlı Mini Bahçe

274,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136293
Tavsiye Et >
40 karakter yazabilirsiniz.

İsme özel Bonsai ağaçlı mini bahçe ister özel hayatınızdan, ister iş çevrenizden tüm sevdiklerinize ve tanıdıklarınıza verebileceğiniz özel bir hediye!

Yeşillikleri kim sevmez ki? Doğayla bütünleşmeyi, çiçeklerle haşır neşir olmayı bitkilerle huzura ermeyi… İşte tüm tanıdıklarınıza verebileceğiniz bu Bonsai ağaçlı mini bahçe de işi- gücüyle çok meşgul olan tanıdıklara bile yerlerinden kalkmadan doğa ile buluşmanın zevkini  tattıracak ve onları bulundukları her yerde yeşilliklerin  neşesi ile buluşturacak!

Her kesin bir hayali vardır bu dünyada ama küçük aralıklarda, boş kaldığımız zamanlarda dahi hayalini kurduğumuz hayal bulutlarımızı genellikle üzerinde yuvarlanabileceğimiz yeşillikler, küçük de olsa bize ait  bahçeler süslemez mi?

İşte minyatür de olsa kendi evinize, iş yerinize alabileceğiniz ya da aynı anlamda sevdiklerinize, aile fertlerinize, tanıdıklarınıza armağan edebileceğiniz bu Bonsaili bahçe bu hayalinizi ayaklarınıza kadar getiriyor. Yaz – kış bakabileceğiniz hiçbir hava şartından etkilenmeden uzun ömürlü bir şekilde yaşayabilecek olan bu bitki bahçesi her kese çok iyi gelecek doğrusu. Dış mekanlarda olduğu kadar tüm iç mekanlarınızda da baktığımız bitkiler, ruh sağlığımıza ve huzur algımıza çok iyi gelir her zaman. Bu anlamda da dostlarınız için Ev hediyesi ne alınır konusunda ikilem yaşadığınızda, kesinlikle bu ilginç hediye alternatifinden yararlanabilirsiniz.

Mini Bonsai ağacının altına uzanarak yerdeki çim sürgünlerinin yumuşakça altınıza bir halı gibi serildiğini hayal edebileceğiniz bu bahçe ile tüm kötü – negatif elektriğinizi bir yana bırakabilirsiniz. Her baktığınızda mest olabileceğiniz bu tatlı bahçe sizlerin ya da sevdiklerinizin olmak için siparişlerinizi bekliyor. Sevdiklerinize ya da iş çevrenize dahi Yılbaşı hediyelik lerinden değişik bir fikir olarak sunabileceğiniz bu ürün ofislerde de evlerimiz kadar dinginleştirici detaylardan olacak.

Renkli çakılları, üzerindeki yemyeşil bitkileri, tatlı bir bank, kırmızı mantarlar, kalpli aksesuarlar bulunan levhasıyla isme özel şekilde gideceği kişinin bahçesi olduğunu imgeleyen bu bahçe, dilediğiniz her kese gönderebileceğiniz - verebileceğiniz  bir özel gün hediyesi olabilecek niteliklerdedir. Yanı sıra eşe ya da Anneye alınacak hediyeler konusunda da  ilgili özel günlerinizde bu üründen rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Özel tasarım seramik bonsai saksılarında canlı bitkilerle hazırlanmıştır . Aksesuarların tamamı özel tasarlanmıştır . Aksesuarların yapımında suya dayanıklı akrilik malzemeler kullanılmıştır. Bonsai ağacının gölgesinde minyatür bir banklı bahçe oluşturulmuştur.Ağacın ve bankın etrafı dekoratif çitlerle çevrilerek bahçeye gerçekçi bir hava katılmıştır.

Evinizin en güzel köşesinde ağırlıyabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir . Tek yapmanız gereken, düzenli sulamalısınız ve ağacınızın uzayan dallarını da budamalısınız

İsme Özel Bonsai Ağaçlı Mini Bahçe Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Minyatür Bahçedeki Malzemeler: Bonsai bitkiler, doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.
  • Saksı Ölçüleri: 19x19x7 cm boyutlarında  özel tasarım seramik saksı
  • Zemindeki bitki doğaldır fakat canlılığı yokdur.Maruz kaldığı neme ve çevre şartlarına göre zamanla rengi solabilir.
  • Bonsai bakımı: iç ortamda bonsai bitkileri sprey yöntemiyle günde 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanmalıdır.
  • Bonsai ağaçların uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz (bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları  ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.