X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Kişiye Özel Viski Bardağı » İsme Özel Arma Tasarımlı 2li Viski Kadehi
İsme Özel Arma Tasarımlı 2li Viski Kadehi

İsme Özel Arma Tasarımlı 2li Viski Kadehi

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135554
Tavsiye Et >

ÜCRETSİZ KARGO
Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
20 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.
12 karakter yazabilirsiniz.
80 karakter yazabilirsiniz.
24 karakter yazabilirsiniz.

İsme özel  arma tasarımlı 2’li viski kadehi ile erkeklere hediye almak artık hiç de zor değil!

Dünyaca ünlü Jack Daniels viski markasını bilmeyeniniz yoktur. Bu fenomenden yola çıktık ve ailedeki ya da çevrenizdeki erkek yakın ya da dostlara armağan edebileceğiniz en özel Jack Daniels baskı tasarımlı aynı zamanda da  hediye sahibinin ismine özel viski bardağını beğeninize sunduk. Eşinize, babanıza, erkek kardeşinize, belki bacanağınıza hatta kayın biraderinize özel gününde armağan edebileceğiniz bu 2’li bardak bakın nasıl da sevindirecek onları. Zira bu dünyaca yaşayıp da kendine özel isimli viski kadehlerinden viski içenlerin sayısı parmakla gösterilecek kadar azdır. Sizlerde onore etmek istediğiniz ve kendini viski içerken çok özel hissetmekten hoşlanacak olan tanıdıklara krallara layık bu bardak setinden armağan edebileceksiniz dilerseniz. Erkek doğum günü hediyesi olarak dahi sevdiklerinize, tanıdıklarınıza armağan edebileceğiniz bu isme özel  viski bardak seti göz kamaştıracak niteliklerdedir.

Erkeklere hediye seç mek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tanıdığınız erkeklere hediye edebileceğiniz bu2'li bardk seti exclusive bir hediye şeklinde geçecektir sevdiklerinizin eline. Zira üzerinde; isim – soy isim, özel tarih, yanı sıra dilediğiniz hediye mesajını yazdırabileceğiniz gibi, hediye sahibi olarak kendi adlarınızı da işletebileceksiniz. 9cm x7 cm çapındaki bu isme özel şık viski bardakları 2 parçadan oluşan bir settir ve sevdiklerinize özel ahşap kutusunda gönderilecektir. Yanı sıra üzerinde baskılanan tüm işlemeler ve yazılar lazer tekniğinden yararlanılarak gerçekleştirildiğinden aradan yıllar geçse dahi ilk günkü yeniliğinde ve ışıltısında baskıları ile kalacak. İster elde, ister makinede yıkanabilecek olan bu bardakları sevdikleriniz yıllarca kullanabilecekler.

Erkeklere yeni yıl hediyesi ne alınır sorusuna  en muhteşem yanıt olabilcek bu bardaklarla  sevdiklerinize hiç bir yerde göremeyecekleri şıklıkta  bardaklar hediye edin! Emin olun ki  bu hediyeniz gözlerindeki değeri iki misline çıkartacak.

Viski tutkunu sevdiklerinize armağan edebileceğiniz çok şık bir tasarım, İsme Özel Arma Tasarımlı 2li Viski Kadehi..

Viski'nin birçok markası birçok çeşidi vardır ama hangi marka olursa olsun klasik viski bardağı ile içilir.

Viski içme keyfine farklı bir boyut kazandıracak İsme Özel Arma Tasarımlı 2li Viski Kadehi, viski içmeyi seven dostlarınız için harika bir seçim olacaktır.

Prestij sahibi dostlarınıza hediye edebileceğiniz İsme Özel Arma Tasarımlı 2li Viski Kadehi oldukça şık bir hediye..

Viski içmeyi keyif haline getirecek olan Jack Daniel's armalı bu şık kadehler viski tutkunu sevdikleriniz için özel bir işçilikle tasarlanmıştır.

İsme Özel Arma Tasarımlı 2li Viski Kadehi tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanacağından ve eşi ve benzerinin başka hiçkimsede olmayacağından sevdiklerinizin kendilerini özel hissetlerini sağlayacaktır.

Oldukça zarif tasarlanmış Jack Daniel's armalı bu mükemmel viski kadehleri ile sevdikleriniz içkilerini zevkle yudumlayacaklardır ve her yudumda onlara duyduğunuz sevgiyi ve değeri sonuna kadar hissedeceklerdir.

Jack Daniel's armalı İsme Özel Arma Tasarımlı 2li Viski Kadehi'nin üzerine işlenecek olan isimler ve mesajınız bu kadehleri sevdiklerinize çok özel ve anlamlı bir hediyeye dönüştürecektir.

Viski içmekten keyif alan babanıza, arkadaşınıza, eşinize, iş arkadaşlarınıza özel günlerde hediye edebileceğiniz İsme Özel Arma Tasarımlı 2li Viski Kadehi ile severek kullanacakları ve tamamen onlara özel tasarlanmış bir armağan verebilirsiniz.

Özel olarak üretilen şık tasarımlı Jack Daniel's armalı bu kadehler, özel yapım ahşap kutu ile sevdiklerinizin beğenisine sunulacaktır.

 

İsme Özel Arma Tasarımlı 2li Viski Kadehi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:

  • Set kişiselleştirilmiş 2 adet kadeh içermektedir.
  • Boyu 9 cm, çapı 7 cm'dir.
  • Lazer ile şekillendirilecek kadehler üzerindeki yazılarda asla silinme olmaz.
  • Makinede yıkanabilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2018 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.