Hediye Fabrikası » İsme Özel Ahşap Masa Takvimi
İsme Özel Ahşap Masa Takvimi

İsme Özel Ahşap Masa Takvimi

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135540
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevdiklerinize her an sizi hatırlatacak eşsiz bir ofis hediyesi vermeye ne dersiniz?

Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler.

Değer verdiğiniz sevdiklerinize kişiye özel tasarlanmış bir hediye verme fikri kulağa ne kadar hoş geliyor öyle değil mi?

İşte böylesine özel ve değerli hediyeleri tasarlayan Hediye Fabrikası, İsme Özel Ahşap Masa Takvimi'ni de farklı hediyeler almaktan hoşlanan sevdikleriniz için en güzel ofis hediyesi olarak tasarladı..

İsme Özel Ahşap Masa Takvimi eşsiz tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor ve sevdiklerinizin beğenisini kazanmaya yetiyor.

Ahşap görünümü ile oldukça zarif bir tasarıma sahip bu masa takvimi üzerine işlenen isim ile sevdikleriniz için anlamlı bir ofis hediyesine dönüşüyor.

Değer verdiğiniz o güzel insanlara armağan edebileceğiniz İsme Özel Ahşap Masa Takvimi, ofis masalarını süsleyecekleri, daima sizi hatırlatacak unutulmaz bir ofis hediyesi olacaktır.

Sonsuz takvim olarak tasarlanan İsme Özel Ahşap Masa Takvimi ile sevdiklerinize eşi benzeri olmayacak bir hediye vermenin keyfini yaşayın.

 

İsme Özel Ahşap Masa Takvimi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • 15 cm x 10 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap üzerine işleme yapılmaktadır.
  • Sonsuz kullanım sağlamaktadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.