X
Hediye Fabrikası » İsme Özel Ahşap Ev Anahtarlığı
İsme Özel Ahşap Ev Anahtarlığı
İsme Özel Ahşap Ev Anahtarlığı
İsme Özel Ahşap Ev Anahtarlığı
İsme Özel Ahşap Ev Anahtarlığı
İsme Özel Ahşap Ev Anahtarlığı
İsme Özel Ahşap Ev Anahtarlığı

İsme Özel Ahşap Ev Anahtarlığı

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135545
Tavsiye Et >
25 karakter yazabilirsiniz.

Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler.

Değer verdiğiniz sevdiklerinize kişiye özel tasarlanmış bir hediye verme fikri kulağa ne kadar hoş geliyor öyle değil mi?

İşte böylesine özel ve değerli hediyeleri tasarlayan Hediye Fabrikası, İsme Özel Ahşap Ev Anahtarlığı'nı da farklı hediyeler almaktan hoşlanan sevdikleriniz için en güzel ev hediyesi olarak tasarladı..

İsme Özel Ahşap Ev Anahtarlığı eşsiz tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor ve sevdiklerinizin beğenisini kazanmaya yetiyor.

Ahşap görünümü ile oldukça zarif bir tasarıma sahip bu ev anahtarlığı üzerine işlenen isim ile sevdikleriniz için anlamlı bir ev hediyesine dönüşüyor.

Değer verdiğiniz o güzel insanlara armağan edebileceğiniz İsme Özel Ahşap Ev Anahtarlığı, anahtarlarını biraraya toplayacakları, daima sizi hatırlatacak unutulmaz bir hediye olacaktır.

Anahtar düzeni için tasarlanan İsme Özel Ahşap Ev Anahtarlığı ile sevdiklerinize eşi benzeri olmayacak bir hediye vermenin keyfini yaşayın.

İsme Özel Ahşap Ev Anahtarlığı'nı ister yeni evlenen sevdiklerinize ev hediyesi olarak isterseniz de yeni ev alan veya yeni ev kuran sevdikleriniz için ev hediyesi olarak hazırlatıp satın alın..

 

İsme Özel Ahşap Ev Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • En 22 cm, yükseklik 9.5 cm, kalınlık 1.5 cm'dir.
  • Masif Ahşap üzerine paslanmaz metal askılardan oluşmaktadır.
  • Duvarınıza zarar vermeden uygulamanız için güçlü çift taraflı bant ile gönderim yapılır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.