X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Ödüller » İskambil Kağıdı Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Ödül
İskambil Kağıdı Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Ödül
İskambil Kağıdı Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Ödül
İskambil Kağıdı Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Ödül
İskambil Kağıdı Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Ödül

İskambil Kağıdı Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Ödül

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138211
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

En yakın arkadaşa hediye alarak onu şaşırtmak istiyorsanız ve arkadaşınız kart oyunlarını seviyorsa eğer, size çok özel bir hediye seçeneğimiz var! İskambil Kağıdı Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Ödül hediye seçeneği ile kart oyunlarında başarılı olan erkek arkadasa hediye anlamında güzel bir sürpriz yapacaksınız. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak sipariş edebileceğiniz bu ürünü kesinlikle arkadaşa hediye olarak almalısınız.

Siz de erkeklere özel hediyeler arasında bulunan bu özel ödülü iskambil şampiyonu arkadaş için sipariş ederek arkadaşınızla aranızdaki samimiyeti artırabilir ve onu eğlendirebilirsiniz. Özellikle kart oyununu seven erkeklere alınabilecek doğum günü hediyeleri arıyor ve bir türlü ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız bu ürünü gönül rahatlığıyla arkadaşa hediye edebilirsiniz. Bu anlamda doğumgünü hediye seçenekleri arasından unutulmayacak bir hediye olan İskambil Kağıdı Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Ödül, kart oynamayı ustalıkla bilen arkadaşa son derece güzel bir armağan olacaktır.

Öte yandan eğer yılbaşı için arkadaşlar arasında bir çekiliş yaptıysanız, en iyi yılbaşı hediyeleri arasında bulunan bu ödülü kart oyunlarını seven arkadaşınızın ismine özel hazırlatabilirsiniz. Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden biri olan İskambil Kağıdı Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Ödül ile en yakın arkadaşınızla aranızdaki samimiyeti oldukça artıracak ve unutulmayacak anılar oluşturacaksınız. Arkadaşa hediye ödül almak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir hediye fırsatı olan bu ödülü arkadaşınız evinde ya da işyerinde en güzel bir biçimde sergileyecektir. Erkek ya da kadın farketmeksizin alınabilecek özel bir üründür.

Baktıkça sizi hatırlayacağı bu özel hediye seçeneğini siz de daha fazla beklemeden sipariş ederek arkadaşa verebilirsiniz. Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla alabileceğiniz en çok tercih edilen hediyelerden biri olan bu ürünü hemen satın almak için tıklayın!

İskambil Kağıdı Tasarımlı Kişiye Özel Hediye Ödül

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.