X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Powerbank » İsimli Powerbank - Harici Şarj Cihazı 3000 mAh
İsimli Powerbank - Harici Şarj Cihazı 3000 mAh

İsimli Powerbank - Harici Şarj Cihazı 3000 mAh

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F134414
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

İsimli Powerbank - Harici Şarj Cihazı 3000 mAh ile USB'den şarj olabilen tüm cep telefonları, akıllı telefonlar, Apple ürünleri (ipad, iphone ) tüm mp3'ler, tüm navigasyon cihazları ve diğer benzeri aygıtları şarj edebilirsiniz. Arkadaşlar ve sevdiklere şarjlarının hiç bitmemesi için bu küçük ve hafif powerbank'ı, isim tasarımı ile süsleyerek hediye etmek istediğiniz kişiye özel hale getirebilirsiniz. Farklı ve ilginç hediyelik eşyalar arasında yer alan bu taşınabilir şarj aleti ile sevdiklerinizle aranızdaki iletişim hiç bitmeyecek! Doğum günü hediyesi ya da yıl başı hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz anlamlı bir hediye olacaktır.

Ayrıca sürekli biten şarjını bahane eden arkadaşlar için hem kalıcı ve anlamlı hem de esprili bir doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı ya da yıldönümü hediyesi olacaktır. Öte yandan sevgiliye yıldönümü hediyeleri olarak da alınabilecek İsimli Powerbank - Harici Şarj Cihazı 3000 mAh ile sevgiliye unutamayacağı bir hediye almış olacaksınız. Sevdiklere özel olarak alınabilecek ucuz hediyelik eşyaların başında gelen bu şarj aletini doğum günü, yıl dönümü gibi anlamlı günler için hiç düşünmeden Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz.

Arkadaşlara ve sevdiklere hediye etmek isteyebileceğiniz diğer özel ürünlerimize göz atmak için Kişiye Özel Hediyeler ve İsmi Özel Hediyeler seçeneklerine tıklayabilirsiniz. Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak hazırlanacak olan İsimli Powerbank - Harici Şarj Cihazı 3000 mAh'ın üzerine hediye sahibinin ismini yazdırarak onun kendisini özel hissetmesini sağlayabilir ve kullandıkça sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz. Arkadaşa, kardeşe ya da sevgiliye özel olarak kolaylıkla sipariş edebileceğiniz anlamlı bir armağan olacaktır. Öyleyse siz de daha fazla beklemeden bu taşınabilir şarj aletini doğum günü gibi özel günler için Hediye Fabrikası'ndan sipariş ederek sevdikleri son derece mutlu edebilirsiniz. Acele edin!

İsimli Powerbank - Harici Şarj Cihazı 3000 mAh'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Şarj edilen cihazların kendi orjinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir.
  • Tüm akıllı telefon ve bilgisayarlar ile uyumludur.
  • Ürün 3000 Miliamper/saat gücündedir.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.