X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » İsimli Hemşirelere Özel Baskılı Kupa
İsimli Hemşirelere Özel Baskılı Kupa
İsimli Hemşirelere Özel Baskılı Kupa
İsimli Hemşirelere Özel Baskılı Kupa
İsimli Hemşirelere Özel Baskılı Kupa
İsimli Hemşirelere Özel Baskılı Kupa
İsimli Hemşirelere Özel Baskılı Kupa

İsimli Hemşirelere Özel Baskılı Kupa

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137275
Tavsiye Et >
30 karakter yazabilirsiniz.

İsimli hemşirelere özel baskılı kupa hemşirelik yapan sevgili, anne, teyze ya da ablanızın en sevdiği kupası olabilir. Güzel hediye arayışlarınız için mesleğe özel en güzel ve orijin kupalardan yararlanmayı unutmayın sakın!

Hemşireler bu dünyada doktorlardan sonra en kutsal mesleği icra eden 2. meslek grubundadır. Zira hasta olduğumuzda, hastanelerde yatarken bir hemşirenin şefkatli bakışları ve varlığı olmasaydı ne yapardık? Bunu düşündüğümüzde hemşirelerin varlığı ile bile mutlu olabiliyoruz üstelik de sadece düşünürken bile dahi. Up- uzun süren gece nöbetlerinin, acil katlarının, yatan hasta katlarının, hastane lobilerinin, hatta ameliyathanelerin beyaz giysili melekleridir hemşireler. Hemşire baskılı kahve kupası da onlara gidecek olan en güzel hediye seçeneği olarak Hediye Fabrikası sayfalarında yer alıyor.

Hemşirelik yapan en yakın arkadaşa doğum günü hediyesi mi almak istiyorsunuz. Sizin anneniz, kardeşiniz, abla – teyze- hala ya da sevgiliniz ve hatta eşiniz de bir hemşire olabilir. Bu mesleğin zorluğunu, cefakarlığını an be an yaşayan bu insana dilerseniz dünyanın en güzel kupasından armağan edebilirsiniz. Onlara doğum günlerinde, dünya kadınlar gününde yıl başında, ya da her yıl Mayıs ayının 12 sinde kutlanan hemşireler gününde bu kupadan armağan edebilirsiniz. Beyaz giysili bir hemşirenin kepiyle güler yüzüyle sizi selamladığı bu güzel kupa sevimliliğiyle onların bayılacağı bir ürün olacak. Bir elinde dosyası diğer elinde atan kırmızı bir kalbin bulunduğu bu hemşire, tüm çalışma şartlarına, yorgunluklarına rağmen güler yüzünden hiçbir şey kaybetmeyen hemşirelerimizi betimliyor.

Hemşirelere doğum günü hediyesi almak istediğinizde imdadınıza derman olacak olan bu tatlı kupa hem şirin hem de ekonomik bir hediye olacak. Üzerinde isimleri yazılarak özelleştirilecek olan bu kupalar 9,5 x 8, ebatlarındadır. Dilerseniz her zaman gittiğiniz hastanede sizi güler yüzüyle karşılayan emektar hemşirenize, dilerseniz sağlık ocağında sizi bekleyen hemşirelere kısacası hangi hemşire tanıdığınız varsa ona armağan edebileceğiniz bu kupa bardak her birinin gönlünü en özel şekilde alacak. Zira kendi yaptıkları mesleklerle ilgili olan bu kupayı karşılarında gördüklerinde size sevinçlerinden en içten teşekkürlerini sunacaklar.

Kişiye özel hediyeler özellikle de meslek vurgusuyla birleştirdiğinde en tatlı hediyeye dönüşecektir. İşte bu kupada da hem hemşirelik mesleği vurgulanıyor hem de isme özel kişiselleştirmeler. O halde hemşire tanıdıklarınıza alacağınız başka hiçbir hediye asla bu kupanın yerini tutmayacaktır öyle değil mi?  Gelin Hediye Fabrikası sayfalarında yer alan bu sempatik kupaya en ekonomik fiyatlarda sahip olun o halde.

 

Sevdiğiniz bir insana en özel günlerinizde sıradan bir hediyenin aksine kişiye özel tasarlanmış bir armağan verdiğinizde ne kadar mutlu olacaklarını bir düşünün. Hediyenin kişiye özel tasarlanmasının dışında onların yaptıkları işe özel bir tasarıma da sahip olması ekstra bir keyif içerir. İşte böylesi özel bir hediye sayılabilecek İsimli Hemşirelere Özel Baskılı Kupa hemşire sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz kullanışlı hediyelerden biri. Üzerinde bayan hemşire figürü bulunan bu kupa hediye edeceğiniz kişinin ismine ve soyismine özel olarak hazırlanacaktır. Sevdikleriniz isimlerine özel bu hediyeyi gördüklerinde şaşkınlıklarını ve mutluluklarını gizleyemeyecekler, hediyenizi br ömür keyifle kullanıp saklayacaklardır.

Hemşire olan sevgiliniz, anneniz, eşiniz veya bayan arkadaşınız için tercih edebileceğiniz İsimli Hemşirelere Özel Baskılı Kupa'yı kaçırmayın ve en özel günlerinizde onlara armağan edin.

 

İsme Özel Fotoğraflı Yılbaşı Kupası satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.