X
Hediye Fabrikası » Atatürk Hediyeleri » İsimli Atatürk İmza Kabartmalı Kutulu Kalem Seti
İsimli Atatürk İmza Kabartmalı Kutulu Kalem Seti
İsimli Atatürk İmza Kabartmalı Kutulu Kalem Seti
İsimli Atatürk İmza Kabartmalı Kutulu Kalem Seti
İsimli Atatürk İmza Kabartmalı Kutulu Kalem Seti
İsimli Atatürk İmza Kabartmalı Kutulu Kalem Seti
İsimli Atatürk İmza Kabartmalı Kutulu Kalem Seti

İsimli Atatürk İmza Kabartmalı Kutulu Kalem Seti

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135642
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Mustafa Kemal Atatürk'e ait bir fotoğraf, bir söz, bir imza o kadar değerlidir ki.. Sevgili Atatürk'ün değerini bilenler için bunlar dünyanın en kıymetli şeyleridir. Atatürk sevdalı sevdiklere hediye edebileceğiniz İsimli Atatürk İmza Kabartmalı Kutulu Kalem Seti hediyelerin en anlamlısı olacak! Böylesine anlamlı bir hediye vermek hem veren için hem de alan için o kadar onurlu ve keyiflidir ki sevdiklerinizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecektir. Bu anlamda doğum günü hediyesi kıza alındığında onu daha çok mutlu edecektir. Atatürk'ü seven kız arkadaşa doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz bu ürünü, dilerseniz de erkek arkadaşa armağan edebilirsiniz.

Atatürk'ün imzası ile hazırlanan bu çok özel kalem seti; ofis hediyesi olarak eşe , arkadaşa , öğretmene , aileye hediye edebileceğiniz çok şık bir hediye olacaktır! İsimli Atatürk İmza Kabartmalı Kutulu Kalem Seti eşsiz tasarımı ile bütün dikkatleri üzerine toplayacak ve hediye edeceğiniz kişinin farkını ortaya koyacak. Siyah metal görünümü ile oldukça zarif bir tasarıma sahip bu kalem, üzerine işlenen isim ile sevdikleriniz için anlamlı bir ofis hediyesine dönüşüyor. Bu bakımdan çalışma masası aksesuarları olarak gönül rahatlığıyla sipariş edebileceğiniz ve Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen anlamlı bir hediye olacaktır. Ayrıca Atatürk'ü seven kocaya doğum günü sürprizi olarak alabileceğiniz kaliteli ve kullanışlı bir hediye seçeneğidir. Kocama doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim diye kara kara düşünüyor fakat ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız İsimli Atatürk İmza Kabartmalı Kutulu Kalem Seti hediye seçeneğini hemen sipariş edebilir ve kocaya unutamayacağı bir gün yaşatabilirsiniz.

Değer verdiğiniz o güzel insanlara armağan edebileceğiniz İsimli Atatürk İmza Kabartmalı Kutulu Kalem Seti, en önemli imzalarını atacakları, özel notlarını tutacakları ve daima sizi hatırlatacak unutulmaz bir hediye olacaktır. Aynı zamanda doğum günü gibi özel günlerde kardeşe hediyeler alarak onu sevindirmek isteyenlerin de kaçırmaması gereken anlamlı bir hediye tercihi olacaktır. Öte yandan ilginç evlilik yıldönümü hediyeleri arasında da yer alan bu kalem seti ile erkek eşe farklı ve kaliteli bir evlilik yıl dönümü hediyesi almış olacaksınız. Eşe veya kardeşe doğum günü ya da yıl dönümü gibi özel günlerde sipariş edebileceğiniz kullanışlı ve son derece şık bir hediye olan İsimli Atatürk İmza Kabartmalı Kutulu Kalem Seti, Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. Üzerine dilerseniz isim baskısı da yazdırabileceğiniz bu kalem ile hediye sahibinin kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayacaksınız.

İsimli Atatürk İmza Kabartmalı Kutulu Kalem Seti'ni ister sevdiklere ofis hediyesi olarak verin isterseniz de yeni işe başlayan arkadaşa hediye olarak hazırlatın. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen kullanışlı ve bir o kadar kaliteli bir hediye seçeneği olan İsimli Atatürk İmza Kabartmalı Kutulu Kalem Seti, sevdikleriniz tarafından çok beğenilecek özel bir ürün olacaktır. O halde daha fazla beklemeden İsimli Atatürk İmza Kabartmalı Kutulu Kalem Seti'ni sevdiklere doğum günü ya da yılbaşı gibi günlerde özel olarak sipariş ederek sevdiklere armağan edebilirsiniz. Erkek ya da kadın farketmeksizin sipariş edebileceğiniz unisex bir ürün olan bu kalem setini Atatürk'ü seven herkese armağan ederek onlarla aranızdaki samimiyeti oldukça güçlendireceksiniz.

Sevdiklere unutulmayacak hediyeler almak isteyenlerin kaçırmaması gereken İsimli Atatürk İmza Kabartmalı Kutulu Kalem Seti ile arkadaş, sevgili ya da babayı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun! Hemen bu güzel hediyeyi sipariş ederek sevdikleri mutlu etmek istiyorsanız daha fazla beklemeyin!

İsimli Atatürk İmza Kabartmalı Kutulu Kalem Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • tükenmez ve roller kalem kutu ölçüleri 9.5 cm x 19.5 cm'dir.

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.