X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı Bardak » Şampanya ve Şarap Kadehi » İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri
İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri
İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri
İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri
İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri
İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri
İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri

İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135550
Tavsiye Et >
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.

Romantik anların vazgeçilmez içeceği şarabı kişiye özel tasarlanmış şık şarap kadehleri ile içmek kulağa oldukça hoş geliyor öyle değil mi? Sevdikleriniz için seçtiğiniz kişiye özel hediyeler yıllarca anlamını korur. Tamamen sevdiklerinize hitaben tasarlandığından eşi benzeri başka hiç kimsede olmaz, sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanır. Sevdikleriniz için hazırlattığınız kişiye özel hediyeler ömür boyu saklanabilecek bir hatıra olarak kalıcılığını sürdürür. Sade ve sadece sevdiklerinize ait olacağından oldukça anlamlı ve farklı bir hediyedir. Romantik günler için sevgili ye hediye almak istiyor ancak ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadeleri'ni tercih edebilir ve yıl dönümü tarihinizi isim baskısı yanında baskılatabilirsiniz.

İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri'ni ister kendi isminizi işletip sadece size özel olacak bir kadehe çevirebilirsiniz isterseniz de sevgiliye, arkadaşa, anne ve babaya hediye olarak isimleri ile tasarlatabilirsiniz. Kişiye özel tasarlanmış her hediye gibi Hediye Fabrikası'nın özel ürünü olan İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri de sevdiklerinize eşsiz bir mutluluk verecektir. Özellikle anneler gününde alınacak hediyeler içerisinden en duygusalı olan İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehler ile anneyi oldukça duygulandıracak ve ona vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde anneye gösterebileceksiniz. Anneler günü haricinde anneye doğum günü hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz duygusal bir hediye tercihidir.

Öte yandan yeni baba olan arkadaşa bir kutlama yapmak için alınacak yeni baba hediyeleri seçenekleri düşünüyorsanız eğer bebeğinin doğum tarihini baskılatabileceğiniz İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri hediyesini tercih ederek yeni babaya güzel bir jest yapabilirsiniz. Bununla birlikte kadınlara olduğu kadar doğum günü sürprizi erkeğe de özel olmalıdır. Bu yüzden erkek sevgiliye romantik bir doğum günü yaşatmak istiyorsanız eğer, bu şarap kadehlerinin üzerine sevgilinin ismini baskılatabilir ve yıl dönümü tarihinizi ekletebilirsiniz. Doğum günü ve yıldönümü hediyeleri erkeğe çok özel bir armağan olacatır. Eşe veya sevgiliye yıl dönümü hediyesi olarak alacağınız İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri ile eşe unutulmayaca bir yıl dönümü yaşatabilirsiniz.

Şarap içmeyi çok seven sevdiklerinize alabileceğiniz İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri, şarap keyiflerini ikiye katlamaya ve onları çok mutlu etmeye yetecektir. Sevdikleriniz için unutamayacakları bir hediye olacak İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri'ni yıllarca severek kullanacaklardır. Kadınların asla hayır diyemeyeceği romantik ve aynı zamanda duygusal bir hediye seçeneği olan İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri ile kız arkadaşı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz. Kız arkadaşıma ne hediye alsam diye uzun uzun düşünmeye artık hiç gerek yok! Doğum günü ya da sevgiller günü gibi özel günler için kız arkadaşla son derece romantik bir gün geçirmek istyorsanız eğer İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri tam aradığınız hediye olacaktır.

Kız arkadaş ile geçireceğiniz romantik bir gece için gerekli olan tek şey İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri olacaktır. Sevgililer günü ya da yıl dönümü gibi özel günlerde tercih edebileceğiniz en anlamlı hediyedir. Bu güzel ürünü sakın kaçırmayın!

O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla İsime Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri hediyesi ni sipariş edebilr ve sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Anneye ve babaya, sevgiliye ya da arkadaşa özel olarak hazırlatabileceğiniz oldukça anlamlı ve duygusal bir hediye olacaktır. Böylesine özel bir hediyeyi kaçırmamanızı şarap sever sevdikleriniz için satın almanızı tavsiye ederiz.

 

İsim Özel Tarih Yazılı Şarap Kadehleri'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Paşabahçe enoteca özel serisidir.

  • Kadehlerin boyu 24 cm'dir ve fiyat iki adet kadeh için geçerlidir

  • Kazıma yöntemi uygulanır, asla çıkmaz, makinede yıkanır.


 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.