X
Hediye Fabrikası » Mutfak Ürünleri » İsim Yazılı Tirbuşon
İsim Yazılı Tirbuşon
İsim Yazılı Tirbuşon
İsim Yazılı Tirbuşon
İsim Yazılı Tirbuşon
İsim Yazılı Tirbuşon
İsim Yazılı Tirbuşon
İsim Yazılı Tirbuşon

İsim Yazılı Tirbuşon

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138368
Tavsiye Et >

75 TL üzerine ücretsiz kargo
Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
20 karakter yazabilirsiniz.

İsim yazılı, isme özel hediyelerin ne kadar da büyük bir anlam taşıdığı ve ne kadar büyük bir değer ifade ettiği bilinir. Bu yüzden mümkün olduğunca sevdiklerimize kendisini özel hissetmesini sağlayacak bu tür özel hediyeler vermek isteriz. Anneler günü, babalar günü, doğum günleri ya da yıldönümlerimiz fark etmeksizin, her zaman sevdiklerimiz için özel olanı ararız. Bu ürün ise özel bir şarap zevki olan kişiler için adeta mükemmel ve de eşsiz bir hediye önerisi olacak. Sürpriz hediye arıyorsanız, hiç endişe etmeden sipariş vermelisiniz. Eğer seçiminiz bir yıldönümü hediyesi olacak ya da sevgililer günü anısına sunulacaksa, beraberinde seni seviyorum çünkü 100 neden seti de düşünülebilir. Bu set ile hediyeniz romantikleşecek ve daha fazla değer ifade edecektir.

Erkeklere alınabilecek hediyeler konusunda öneri arıyorsanız, kesinlikle bu ürünü de değerlendirmelisiniz. Çünkü özel zevklere sahip olanlara hitap eden ürün, kişinin ismi ile kişiselleşiyor ve eşsiz bir hal alıyor. Bu ürün ile onun da ne kadar eşsiz olduğunu ifade etmiş olacaksınız. Erkek sevgiliye en güzel hediye önerisi olarak değerlendirebilir, çeşitli özel günler için sipariş edebilirsiniz. Sevgililer gnü, yıldönümü ya da babalar günü ve doğum günü gibi kutlama zamanları geldiğinde paniğe kapılmanıza gerek yok artık. Kolay bir şekilde hediyenizi sipariş edebilir ve akıllardan çıkmayacak bir hediye ile unutulmaz olabilirsiniz.

 

İsim Yazılı Tirbuşon'u satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Sade parlak yüzeylidir.
  • 52 cm x 15 cm x 5 cm boyutlarındadır.
  • Masa üzerine monte edilir, montajı ve kullanımı son derece pratiktir.
  • Bar Tipi Tirbuşon'un Özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • İsim Yazılı Tirbuşon özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.