X
Hediye Fabrikası » Askere Hediye » İsim Yazılı Seramik Fincan Bardak Takımı
İsim Yazılı Seramik Fincan Bardak Takımı
İsim Yazılı Seramik Fincan Bardak Takımı
İsim Yazılı Seramik Fincan Bardak Takımı
İsim Yazılı Seramik Fincan Bardak Takımı
İsim Yazılı Seramik Fincan Bardak Takımı
İsim Yazılı Seramik Fincan Bardak Takımı

İsim Yazılı Seramik Fincan Bardak Takımı

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138216
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Doğum günü gibi özel günlerde kız arkadaşa ya da en yakın arkadaşa hediye almak istiyorum diyenler için Hediye Fabrikası olarak şık bir hediye önerisi sunuyoruz. İsim Ve Tarih Yazılı Porselen Fincan Bardak Takımı ile sevdiklere asla unutamayacağı bir hediye alacaksınız. Özellikle bir kıza ne hediye alınır diye düşünenlerin hiçbir şekilde kaçırmaması gereken bir hediye tercihidir. Aynı zamanda sevdiklere özel ilginç doğum günü fikirleri arıyorsanız doğum günü gibi özel günlerde kişiye özel olarak hazırlanan bu fincan bardak takımını hemen sipariş edebilirsiniz.

Öte yandan İsim Ve Tarih Yazılı Porselen Fincan Bardak Takımı hediye seçeneğini sevgililer günü için sipariş edebilir ve aşkınızı 40 yıl hatrı kalacak şekilde anlatabilirsiniz. Aynı şekilde sevgiliye ya da nişanlıya doğum günü hediyesi olarak hiç düşünmeden alınabilecek bir hediye seçeneği olan bu fincan ile oldukça keyifli muhabbetler edeceksiniz. Kız arkadaşınızla birlikte geçireceğiniz güzel vakitlerin sponsoru olacak İsim Yazılı Porselen Fincan Bardak Takımı Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Öte yandan sevgili dışında arkadaşa hediye ne alınır diye düşünüyor ve bir türlü güzel bir hediye seçeneği bulamıyorsanız en yakın arkadaşa özel olarak kişiye özel bu ürünü sipariş edebilir ve onu oldukça mutlu edebilirsiniz. Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır derler, siz de arkadaşla aranızda bitmek bilmeyecek bir samimiyet elde etmek istiyorsanız onun ismine özel olarak hazırlatacağınız bu fincanı hiç düşünmeden ona hediye edebilirsiniz. Hediye Fabrikası'ndan özel olarak sipariş ederek kapıya teslim olarak alacağınız bu ürün ile sevdikleri daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecek ve onlarla aranızdaki samimiyeti son derece güçlendireceksiniz. O halde siz de daha fazla beklemeden İsim Ve Tarih Yazılı Porselen Fincan Bardak Takımı hediyesini hemen alın!


İsim Ve Tarih Yazılı Seramik Fincan Bardak Takımı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Fincan boyutu 6,5 cm x 8 cm.
  • Bardak altlığı çapı 15 cm.
  • 1 adet baskılı seramik fincan.
  • 1 adet bardak altlığı.
  • Su bazlı malzemelerden üretildiğinden sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir.
  • İsim ve tarih yazılı porselen fincan bardak takımı özenle hediye paketi yapılmış olarak size ulaştıralcaktır.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.