X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Çikolata » İsim Yazılı Puzzle Harf Çikolata
İsim Yazılı Puzzle Harf Çikolata
İsim Yazılı Puzzle Harf Çikolata
İsim Yazılı Puzzle Harf Çikolata
İsim Yazılı Puzzle Harf Çikolata
İsim Yazılı Puzzle Harf Çikolata
İsim Yazılı Puzzle Harf Çikolata

İsim Yazılı Puzzle Harf Çikolata

74,90 44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138197
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye unutulmayacak bir hediye alarak onu son derece mutlu etmek istiyorsanız size önermiş olduğumuz İsim Yazılı Puzzle Harf Çikolata hediye seçeneği oldukça romantik bir hediye olacaktır. Çikolataların üzerine sevgiliye vermek istediğiniz mesajı baskılatabilir ve çikolata kutusuna da birlikte çekildiğiniz en güzel fotoğrafı koyabilirsiniz. Kadınlara olduğu kadar erkege alinacak hediyeler arasında da bulunan bu çikolata kutusu Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor!

Sevgili için doğum gününe özel hediyeler almak istiyorsanız sevgiliye kesinlikle bu İsim Yazılı Puzzle Harf Çikolata hediye seçeneğini sipariş etmelisiniz. Bu anlamda 14 şubat sevgililer günü hediye seçenekleri arasından en çok tercih edilen ürünlerden biri olan bu yapboz çikolata, kız arkadaş için daima hatırlanacak bir hediye tercihi olacaktır. Bütün bunların yanı sıra, ayrıca sevgiliye doğum günü hediyeleri almayı planlıyorsanız doğum gününde sevgiliye gönül rahatlığıyla bu romantik puzzle çikolatayı armağan edebilirsiniz. Aynı zamanda yılbaşında sevgiliye hediye olarak da bu ürünü tercih edebilirsiniz. Böylelikle sevgiliniz bu hediye karşısında oldukça duygulanacak ve baktıkça sizi hatırlayacaktır.

İçindeki tatlı mı tatlı çikolataların üzerine yazmak istediğiniz mesajı sevgiliye iletecek ve birlikte çekildiğiniz fotoğafla da sevgiliyi doğum günü gibi özel günlerde duygulandıracaksınız. Siz de Hediye Fabrikası özel tasarım ürünlerinden biri olan bu ürünü kaçırmak istemiyorsanız daha fazla bekleyip de düşünmenize hiç gerek yok! Kız arkadaşına özel alınabileceği gibi dilerseniz erkek arkadaşa hediye olarak da İsim Yazılı Puzzle Harf Çikolata hediye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Aynı gün teslim olarak gelme seçeneği sayesinde hediye seçimlerinde geç kalmış dahi olsanız hediyelerinizi tam gününde armağan edebileceksiniz. O halde siz de daha fazla beklemeden sevgiliye hediye olarak alınabilecek bu ürünü şimdi sipariş edin! Keyifli Alışverişler.

Puzzle İsim Yazılı Harf Çikolata'yı

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.