X
Hediye Fabrikası » Erkeğe Hediye » Babaya Hediye » İsim Yazılı Metal Asker Künyesi
İsim Yazılı Metal Asker Künyesi
İsim Yazılı Metal Asker Künyesi
İsim Yazılı Metal Asker Künyesi
İsim Yazılı Metal Asker Künyesi
İsim Yazılı Metal Asker Künyesi
İsim Yazılı Metal Asker Künyesi
İsim Yazılı Metal Asker Künyesi
İsim Yazılı Metal Asker Künyesi

İsim Yazılı Metal Asker Künyesi

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138039
Tavsiye Et >
100 karakter yazabilirsiniz.
100 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Erkeklerin vatani görevi askerlik, gurbet yollarını açıyor, sevgililere hasreti tattırıyor. Zor koşullar altında görevini gerçekleştirmek için başka bir şehre giden erkek arkadaşınız için sizi her zaman yanında hissettirecek bir ürün olarak sunduğumuz isim yazılı metal asker künyesi onu motive edecektir.

Askere giden sevgiliye hediye olarak tercih edebileceğiniz anlamlı hediye üzerinde sevgilinizle isimleriniz, yıl dönümü tarihiniz ve her zaman gözünün önünde olacak küçük bir mesajınız yer alacak. Yani tamamen aşkınıza özel hazırlanan bu hediye sembolik bir hatıra olarak asker sevgilinizin her zaman koruyacağı, özenle saklayacağı bir hedite olacak, ona sık sık sizi anımsatacaktır. Yanında olamadığınız anlarda bile varlığınızı unutturmayacak isim yazılı metal asker künyesi kişiye özel oluşuyla da sevgilinizin kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır.

Askerdeki sevgiliye hediye gönderme için de tercih edebileceğiniz asker künyesi dilerseniz Sevgililer Günü hediyesi olarak gönderebileceğiniz, ona desteğinizi gösterebileceğiniz anlamlı bir armağan olacaktır. Sizden uzak bir şehirde görevini yapmak için zor koşullara katlanan sevgiliniz için günleri saymak bir zulüm olmayacak, bu hoş hediye ile özlemini yatıştıracaktır.

Her zaman varlığıyla sizi mutlu eden, her koşulda yanınızda olan ve adeta sizi tanımlayan sevgilinizden ayrı kalmak çok zor olacaktır. Askerlik sürecinde tek düşündüren ve insanı üzen şey sevdiklerine duyduğu özlem olur. Siz de bu özlemi ifade etmek, sevgilinize etkileyici bir hediye ile moral vermek istiyorsanız isim yazılı hediyeler arasından tercih edeceğiniz metal asker künyesi seni seviyorum sözleri eşliğinde sunduğunuzda sevgiliniz için çok özel bir hatıra olacaktır.

İsim Yazılı Metal Asker Künyesi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çelik kolye ucu bulunmaktadır.
  • Kişiye Özel Asker Künyesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • A kalite kolye ucu; Ölçüleri 38x23 mm'dir
  • Kişiye Özel Asker Künyesi özenli paketlemesi ile gönderilecektir.
  • Kolye zinciri stok durumuna göre değişiklik göstermektedir .
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.