X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » İsim Yazılı Mat Siyah Metal Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Siyah Metal Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Siyah Metal Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Siyah Metal Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Siyah Metal Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Siyah Metal Tükenmez Kalem

İsim Yazılı Mat Siyah Metal Tükenmez Kalem

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138893
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

İş arkadaşına ya da sevgiliye hediye olarak güzel ve şık bir seçenek almayı düşünüyorsanız eğer İsim Yazılı Mat Siyah Metal Tükenmez Kalem tam aradığınız hediye olacaktır. Doğum günü gibi özel günlerde kesinlikle tercih etmeniz gereken anlamlı ve oldukça kullanışlı hediye tercihlerinin başında gelen İsim Yazılı Mat Siyah Metal Tükenmez Kalem ile sevdiklere anısal değere sahip bir hediye takdim etmiş olacaksınız. Özel günler için eşime hediye ne alabilirim diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken bir hediye seçeneğidir. Mesela eşinize doğum günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz İsim Yazılı Mat Siyah Metal Tükenmez Kalemi eşiniz kullandıkça sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. Üstelik üzerine eşinizin ismini yazdırarak hediyeyi kişiye özel bir hale getireceksiniz.

Aynı şekilde doğum günü gibi özel günler için erkek sevgiliye sürprizler içerisinde en çok tercih edilecek karizmatik bir ürün olan İsim Yazılı Mat Siyah Metal Tükenmez Kalem, erkek arkadaş tarafından çok beğenilecek bir armağan olacaktır. Bu anlamda kadınlar için olduğu gibi sevgiliye doğum günü hediyeleri erkek için de oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Bu yüzden sevdiğiniz kişiye karakterine uygun ve oldukça karizmatik bir armağan almak istiyorsanız İsim Yazılı Mat Siyah Metal Tükenmez Kalem tam aradığınız hediye olacaktır.

Bütün bunlarla birlikte alınabilecek en güzel kalem setleri arasında bulunan İsim Yazılı Mat Siyah Metal Tükenmez Kalem, metalin vermiş olduğu şıklık ve kalite duygusuyla sevdiklerinizi çok mutlu edecektir. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak hazırlanan İsim Yazılı Mat Siyah Metal Tükenmez Kalem hediye seçeneğini erkek arkadaşa ya da sevgiliye doğum günü gibi özel günlerde gönül rahatlığı ile sipariş edebilirsiniz.

İsim Yazılı Mat Siyah Metal Tükenmez Kalem'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kaleme isminiz lazer teknolojisi ile kazınarak yazılır ve çıkma olmaz.

  • Kişiye Özel Mat Siyah Metal Tükenmez Kalem mavi renkli yazmaktadır.

  • Kişiye Özel Mat Siyah Metal Tükenmez Kalem özel kutusunda hediye paketi ile gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.