Hediye Fabrikası » Özel Günler » Öğretmenler Günü Hediyesi » İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem

İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137627
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
50 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Şık tasarımı, kaliteli yapısı ve kişiselleştirilebilir özelliği ile işte karşınızda yeni iş hediyesi ya da öğretmenler günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz harika bir hediye alternatifi; İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem.

Hediye edeceğiniz kişilerin uzun yıllar boyunca kullanabilecekleri bu şık kalem tükenmez kalem özelliği taşımakta ve oldukça kibar bir görünüm sergilemektedir. Hem erkeğe hediye hem de bayana hediye olarak tercih edebileceğiniz İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem ofiste veya okulda rahatlıkla kullanılabilecek nitelikte. Beyler için veya bayanlar için en kullanışlı aksesuarlardan biri olabilecek şık tükenmez kalem modelimizi benzerlerinden ayıran üzerine isim ve soyisim işlenmesi. Böylelikle hediye edeceğiniz kişiye özel bir hal alacak İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem ile kullanışlı bir hediye vermekle kalmayacak aynı zamanda anlamlı bir hediye de vermiş olacaksınız. Sevdiklerinizi özel hissettirebileceğiniz bu hediyeyi ister yeni iş hediyesi ister öğretmenler günü hediyesi isterseniz de mesai arkadaşınıza terfii hediyesi olarak rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Metalik gri rengi, kaliteli yapısı ve şık dizaynı ile sevdikleriniz tarafından çok beğenilecek ve severek kullanılacak İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem için daha ne bekliyorsunuz ki? Kim için alacağınız belli ise hemen sitemizden siparişinizi oluşturup kaleme yazdırmak istediğiniz isim ve soyismi bize iletin, bizde bu şık tükenmez kalemi sevdikleriniz için hazır hale getirelim.

Bayana hediye veya erkeğe hediye olarak satın alıp öğretmeninize ya da arkadaşınıza armağan edebileceğiniz İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem'i dilerseniz kendi adınıza da hazırlatabilirsiniz. Kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

 

İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalemi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • İsim yazılı kaleme isminiz lazer teknolojisi ile kazıma ile yazılır ve çıkma olmaz.
  • Mat metalik tükenmez kalem mavi renkli yazmaktadır.
  • Üstten basmalı olarak açılıp kapanmaktadır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.