X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem
İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem

İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137627
Tavsiye Et >
50 karakter yazabilirsiniz.

İsim yazılı mat metalik tükenmez kalem tüm tanıdıklarınıza her zaman hediye edebileceğiniz kullanışlı bir ürün!

Sevdiklerinize, öğretmeninize, tanıdıklarınıza hatta altınızda çalışanlara özel günler için ucuz ve ekonomik hediye aradığınızda yararlanabileceğiniz mükemmel tasarımlı bir kaleme bakmaktasınız. Tükenmez kalem günün her saati her zaman, evde, iş yerinde, yolda, arabada, alış – veriş yaparken elinizin altında olması gereken ve ihtiyacımız olan unsurlardan. Hediye Fabrkası ise bu işlevsel ürünü sevdikleriniz için en güzel şekilde özelleştirerek gönderiyor sizin adınıza sevdiklerinize.

Kadın – erkek 7’den 77’ye armağan edebileceğiniz ve üstelik de bu sayede her kese kendisini çok özel hissettirebileceğiniz bu şık, elegan, kullanışlı ve ucuz hediye fiyatıyla hem sizin cüzdanınıza çok iyi geleceği gibi, sevdiklerinizi de çok sevindirecektir. Bu güzel kalemi özel olarak tasarlatıp okulda okuyan çocuğunuzun öğretmenine mükemmel bir öğretmenler günü hediyesi yaratabileceğiniz gibi, yine okula giden çocuğunuza da isme özel tasarlatarak kalem kutusunda zevkle kullanabilecekleri şahane bir kalem yaratabilirsiniz. Hediye seç mekte zorlandığınızda, ya da toplu hediyeler dağıtmak istediğiniz zamanlarda yaralanabileceğiniz şahane bir hediye alternatifi tam da karşınızda duruyor.

Yine örneğin yılbaşında bir işletmeci ya da firma sahibi olarak altınızda çalıştırdığınız kişilere  yeni yıl hediyesi  babında  isme özel kalemler yaptırarak  noel hediyesi niteliğinde dağıtabilirsiniz bu şekilde bu tükenmez kalemlerden. Bu güzel kalemle insanları isme özel kalem sahibi yapabilir ve hiç ummadığınız kadar  da sevindirebilirsiniz

İçinizden sıradan bir gün için sevgiliye  ne hediye alınır erkek konusunda sorusu mu geçti? İsim yazılı mat metalik tükenmez kalem ne güze duruyor? Hadi hemen sevdiklerinizin için isimli mat – şık tükenmez kalem siparişlerinizi oluşturun ve çevrenizdeki her kes birden bire isimlerine  özel kalemlere sahip olsun.

Şık tasarımı, kaliteli yapısı ve kişiselleştirilebilir özelliği ile işte karşınızda yeni iş hediyesi ya da öğretmenler günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz harika bir hediye alternatifi; İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem.

Hediye edeceğiniz kişilerin uzun yıllar boyunca kullanabilecekleri bu şık kalem tükenmez kalem özelliği taşımakta ve oldukça kibar bir görünüm sergilemektedir. Hem erkeğe hediye hem de bayana hediye olarak tercih edebileceğiniz İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem ofiste veya okulda rahatlıkla kullanılabilecek nitelikte. Beyler için veya bayanlar için en kullanışlı aksesuarlardan biri olabilecek şık tükenmez kalem modelimizi benzerlerinden ayıran üzerine isim ve soyisim işlenmesi. Böylelikle hediye edeceğiniz kişiye özel bir hal alacak İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem ile kullanışlı bir hediye vermekle kalmayacak aynı zamanda anlamlı bir hediye de vermiş olacaksınız. Sevdiklerinizi özel hissettirebileceğiniz bu hediyeyi ister yeni iş hediyesi ister öğretmenler günü hediyesi isterseniz de mesai arkadaşınıza terfii hediyesi olarak rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Metalik gri rengi, kaliteli yapısı ve şık dizaynı ile sevdikleriniz tarafından çok beğenilecek ve severek kullanılacak İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem için daha ne bekliyorsunuz ki? Kim için alacağınız belli ise hemen sitemizden siparişinizi oluşturup kaleme yazdırmak istediğiniz isim ve soyismi bize iletin, bizde bu şık tükenmez kalemi sevdikleriniz için hazır hale getirelim.

Bayana hediye veya erkeğe hediye olarak satın alıp öğretmeninize ya da arkadaşınıza armağan edebileceğiniz İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem'i dilerseniz kendi adınıza da hazırlatabilirsiniz. Kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

 

İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalemi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • İsim yazılı kaleme isminiz lazer teknolojisi ile kazıma ile yazılır ve çıkma olmaz.
  • Mat metalik tükenmez kalem mavi renkli yazmaktadır.
  • Üstten basmalı olarak açılıp kapanmaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.