X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Bardak Altlığı Modelleri » İsim Yazılı Mantar Bardak Altlığı
İsim Yazılı Mantar Bardak Altlığı
İsim Yazılı Mantar Bardak Altlığı
İsim Yazılı Mantar Bardak Altlığı
İsim Yazılı Mantar Bardak Altlığı

İsim Yazılı Mantar Bardak Altlığı

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138195
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.
Arkadaşa, sevgiliye ya da anneye hediye olarak alınabilecek özel bir ürün arıyorsanız size İsim Yazılı Mantar Bardak Altlığı hediye seçeneğini öneriyoruz. Sevdiklerinizin asla hayır diyemeyeceği kişiye özel bir hediye olan bu ürünü doğum günü gibi özel günlerde alabilirsiniz. Özellikle ilginç doğum günü hediyesi seçenekleri arasında yer alan bu ürün ile sevdikleri oldukça şaşırtacaksınız. Öte yandan sevgili ya da kız arkadaş için alınabilecek bayan hediye seçeneklerinden en çok tercih edileni olan bu bardak altlığı ile hediye sahibinin kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayacaksınız.
Siz de sevgiliye İsim Yazılı Mantar Bardak Altlığı ile sevgililer günü sürprizleri hazırlayabilir ve bu özel günde sevgiliye armağan ederek onu şaşırtabilirsiniz. Bardak altlığının üzerine sevgilinizin ismini yazdırabilirsiniz. Sevgililer günü hediyesinin yanı sıra bu özel ürünü 1. yıl hediyesi olarak da sipariş edebilirsiniz. Kız arkadaşın asla hayır diyemeyeceği bir hediye seçeneği olan İsim Yazılı Mantar Bardak Altlığı ile ona kalıcı bir hediye vermiş olacaksınız. Bu özel ürünü sevgilinin yanı sıra en iyi arkadaşa hediye olarak da gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Arkadaşa doğum günü hediyesi için sipariş edebileceğiniz bu ürünü kişiye özel olarak baskılatarak arkadaşınızın kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.
Sevgiliye, arkadaşa ya da anneye özel olarak kesinlikle alınması gereken bir hediye seçeneği olan bu bardak altlığı ile doğum günü gibi özel günler çok güzel geçecektir. Sevdiklere sizi unutmamaları için armağan edeceğiniz  bu bardak altlığını hediye sahibi kullandıkça sizi hatırlayacaktır. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan kişiye özel hediye seçeneği olan İsim Yazılı Mantar Bardak Altlığı şimdi sizi bekliyor. O zaman siz de daha fazla beklemeden bu özel hediye seçeneğini hemen alın! Keyifli alışverişler.

İsim Yazılı Mantar Bardak Altlığı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mantar bardak altlığının dış ölçüleri 9 cm x 2 cm dir
  • İç bardak koyma alanı ölçüsü 7 cm dir.
  • Mantar bardak altğının özelleştirilmesi bardak koyma alanına yapılmaktadır.
  • Lazer tekniği ile özelleştirilen mantar bardak altlığına kalıcı bir şekilde işlenmektedir.
  • 2 Adet Kişiye Özel 2 li Mantar Bardak Altlığı gönderilmektedir.
  • Kişiye Özel Bardak Altlığı özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.