X
Hediye Fabrikası » Okullar Açılıyor » İsim Yazılı Lisanslı Fenerbahçe Kalem Kutusu
İsim Yazılı Lisanslı Fenerbahçe Kalem Kutusu

İsim Yazılı Lisanslı Fenerbahçe Kalem Kutusu

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137489
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Çocukların aldığı eğitimlerde başrole sahip okul araç gereçleri en şık modelleri ile Hediye Fabrikası'nda yerini aldı!

Okul hayatları boyunca çocuğunuza eşlik edecek okul araç gereçlerin onun zevkine hitab etmesini ve kaliteli ürünler olmasını istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Çünkü en özel ve en kaliteli ürünleri seçip keyifle beğeninize sunuyoruz. İsim Yazılı Lisanslı Fenerbahçe Kalem Kutusu da bunlardan biri. Daha küçük yaşlardan Fenerbahçe aşkını kalbine kazıyan oğlunuza veya kızınıza okul hediyesi olarak satın alabileceğiniz bu kalem kutusu ile onu dünyanın en mutlu insanı yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Kalem, silgi, kalemtraş gibi okul araç-gereçlerini güvenle birarada taşımasını sağlayacak İsim Yazılı Lisanslı Fenerbahçe Kalem Kutusu'nu tüm okul hayatı boyunca severek kullanacaktır. Fanatik bir hediye olabilecek bu Fenerbahçe kalemliğin sağlam yapısı yıllarca dayanıklı bir şekilde kalmasında etkili olacaktır.

Sizde okula yeni başlayacak olan oğlunuza veya kızınıza fanatik kişiliğine hitab edecek kullanışlı bir okul hediyesi vermek isterseniz İsim Yazılı Lisanslı Fenerbahçe Kalem Kutusu'nu sitemizden onun ismine özel olacak şekilde hazırlatın. Hediyeniz ile çocuğunuza eşsiz mutluluklar yaşatın.

 

İsim Yazılı Lisanslı Fenerbahçe Kalem Kutusunu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Lisanslı Fenerbahçe ürünüdür.
  • Özelleştirme çıkmayan kaliteli baskı tekniği ile uygulanır.
  • 2 fermuarlı bölme yeri
  • 20 cm x 10 cm x 5 cm ölçülerinde
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.