X
Hediye Fabrikası » Baskılı Kupalar » İsim Yazılı Kişiye Özel Yılbaşı Kupası
İsim Yazılı Kişiye Özel Yılbaşı Kupası
İsim Yazılı Kişiye Özel Yılbaşı Kupası
İsim Yazılı Kişiye Özel Yılbaşı Kupası
İsim Yazılı Kişiye Özel Yılbaşı Kupası

İsim Yazılı Kişiye Özel Yılbaşı Kupası

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F4288
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
16 karakter yazabilirsiniz.
16 karakter yazabilirsiniz.
15 karakter yazabilirsiniz.
25 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Sevdiklere hediye seçerken onları keyiflendirecek hediyeler seçmeye özen gösteriyorum diyorsanız işte size özenli ve harika bir hediye alternatifi; İsim Yazılı Kişiye Özel Yılbaşı Kupası. Eğer siz de sevgiliye ya da arkadaşa özel olarak bardak modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız tıklayın!

En özel günlerden yılbaşı gecesinde en sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu kupa üzerine basılacak olan isimle tamamen hediyeyi vereceğiniz kişiye özel hazırlanıyor. Böylelikle sıradanlıktan çıkıp çok özel ve kalıcı bir hediyeye dönüşen İsim Yazılı Kişiye Özel Yılbaşı Kupası sevdikleriniz çay/kahve saatlerini renklendiriyor. Kupayla her çay/kahve yudumladıklarında akıllarında siz sevgili dostları oluyorsunuz. Hediyeniz kişiye özel hazırlandığından sıradan hediyeler gibi bir köşeye kaldırılıp unutulmuyor, aksine daha özenli saklanıyor. Uzun uzun yılbaşında sevgiliye ne hediye alınır diye düşünüyorsanız ona bu şık ve anlamlı kupayı armağan edebilirsiniz. Bu anlamda küçük yılbaşı hediyeleri arasında bulunan bu yılbaşı kupası ile hem arkadaşı hem de sevgiliyi son derece mutlu edeceksiniz. Öte yandan erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi almak kadar zor bir şey yoktur. Erkek arkadaşa şaşırtıcı bir hediye almak istiyor ve kullandıkça sizi hatırlamasını istiyorsanız eğer, ona bu yılbaşı kupasını kesinlikle alabilirsiniz. Tabi ki erkeklere hediye almak istiyorsanız Hediye Fabrikası özel tasarım ürünü olan bu kupa seçeneği erkek arkadaşı sevindirecektir.

Siz de en sevdiklerinize en az kendileri kadar özel bir hediye seçmek istiyorsanız İsim Yazılı Kişiye Özel Yılbaşı Kupası'nı tercih edebilir, kalıcı ve özel bir hediye vermenin keyfini yaşayabilirsiniz. Erkek ya da kadın farketmeksizin alınabilecek en özel hediye seçeneklerinden biri olan bu kupa sizleri bekliyor. Hediye Fabrikası farkıyla alabileceğiniz bu özel ürünü gönül rahatlığıyla sevdiklere yılbaşı hediyesi olarak armağan edebilirsiniz.

İsim Yazılı Kişiye Özel Yılbaşı Kupası'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Resimde görülen şablon sabittir.
  • İsim bu şablon üzerine işlenerek kupanız hazırlanır.
  • Baskı uzun ömürlüdür.
  • Ilık suda ve elde yıkamanız yapılan baskının daha uzun ömürlü olması açısından tavsiye edilir.
  • Fiyat tek kupa içindir.

 

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.