X
Hediye Fabrikası » Erkeğe Hediye » Erkek Cüzdan » İsim Yazılı Kişiye Özel Deri Cüzdan
İsim Yazılı Kişiye Özel Deri Cüzdan
İsim Yazılı Kişiye Özel Deri Cüzdan
İsim Yazılı Kişiye Özel Deri Cüzdan
İsim Yazılı Kişiye Özel Deri Cüzdan
İsim Yazılı Kişiye Özel Deri Cüzdan
İsim Yazılı Kişiye Özel Deri Cüzdan

İsim Yazılı Kişiye Özel Deri Cüzdan

99,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135580
Tavsiye Et >
Cüzdan Rengi:
Siyah
Taba
500 karakter yazabilirsiniz.
500 karakter yazabilirsiniz.

İsim yazılı kişiye özel deri cüzdan tanıdığınız erkeklere net, asil ve şık bir hediye!

Erkeklere hediye alma vakti gelip çattığında seçenekler az çok belirlidir. Ama önemli olan bu seçenekler arasında en elit, kaliteli ve şık görünenini ve olanını almaktır. Hediye Fabrikası sayfalarında yer alan bu sade cüzdansa klasik tarzda fazla şatafattan ve hareketlilikten hoşlanmayan erkeklere verebileceğiniz en kaliteli hediyelerden olacaktır. Erkekleri bilirsiniz. Geneli siz onlara hediye almadıkça ya da bir şeylerini yenilemek istemediğinizde çıkıp ta kendilerine pek bir şey almazlar. Hele aksesuarlarını yenilemek konusundaysa pek bir ihmalkardırlar. Öyle hanımlar gibi saatlerce alışveriş merkezlerinde, mağazalarda aynaların karşısına geçerek bir şeyler denemekten ve buralarda vakit geçirmekten hoşlanmayan erkekler, genellikle bu tarz işlerini hep hanımlarına ya da kız arkadaşlarına devreder. Bu durumda da  En güzel hediyeler erkek için hediyeliklerinden olabilecek olan bu cüzdanı  almak size düşüyor.

 

O halde gelin erkek arkadaşınızın ya da eşinizin hatta babanızın cüzdanı artık eskidiyse ona şahane görünümlü bu cüzdandan satın alabilirsiniz. Zira bu şık cüzdanı beğendi – beğenmedi gibi bir sorununuz olmayacak. Bunun sebebiyse cüzdanın hayli sade, şık, elit ve kaliteli olmasından kaynaklanıyor. Sevdiğiniz erkek, babanız ya da eşiniz bu şık cüzdanı gördüğünde ona bayılacaktır. Mat - gerçek deriden oluşan yumuşacık derisine dokunduğunda  ayrı, gördüğünde  ayrı bayılacaktır bu cüzdanın  kalitesine. Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi arıyorum diyen bayanlara ön yüzü isim baş harf logolu ve içi isim – soy isim baskılı cüzdandan almalarını önemle öneriyoruz.

 

Yine erkeklere Yılbaşı hediyeler i aradığınız zamanlarda da bu üründen zevkle yararlanabilirsiniz.

Değer verdiğiniz sevdiklerinize kişiye özel tasarlanmış bir hediye verme fikri kulağa ne kadar hoş geliyor öyle değil mi?

İşte böylesine özel ve değerli hediyeleri tasarlayan Hediye Fabrikası, İsim Yazılı Kişiye Özel Deri Cüzdan'ını de farklı hediyeler almaktan hoşlanan beyler için tasarladı..

İsim Yazılı Kişiye Özel Deri Cüzdan, beylere özel tasarlanan şık ve kullanışlı bir hediye..

Değer verdiğiniz beylere eşi benzeri olmayan bir hediye verme fikri eminiz ki sizin de hoşunuza gidecektir.

Erkeğe alınabilecek hediyenin kuralı basit; kullanışlı ve kalıcı olması.

Erkeklerin temel aksesuarlarının başında gelen cüzdanlar, erkeğe alınabilecek hediyelerin en ideali..

Kullanışlı ve sade tasarımlarıyla dikkat çeken cüzdanlar erkek için seçilebilecek kurtarıcı birer hediye oluyor.

Erkeğin stilini ve yaşam tarzını yansıtan cüzdanlar kullanışlı yapısı ve kişiye özel tasarımlarıyla harika bir hediye olarak beğenilerine sunuluyor.

Klas stilini günlük yaşamına yansıtan beyler için tasarlanmış İsim Yazılı Kişiye Özel Deri Cüzdan, hakiki derisi ve mat siyah rengi ile göz dolduruyor.

Tarz sahibi beylerin paralarını ve kartlarını düzenli bir şekilde yerleştirebilecekleri İsim Yazılı Kişiye Özel Deri Cüzdan kullanışlı yapısıyla hediye edeceğiniz beylerin vazgeçilmez bir aksesuarı haline gelecektir ve böylesine klas bir hediye almak onları oldukça sevindirecektir.

Siyah ve taba renk seçenekleri arasından dilediğinizi seçip stil sahibi beylere armağan edebileceğiniz İsim Yazılı Kişiye Özel Deri Cüzdan, üzerine kusursuzca işlenecek olan isim-soyisim baş harfleri ve iç kısmına işlenecek olan isimler ile anlamlı bir hediyeye dönüşecektir.

Siz de böylesine özel ve kullanışlı bir hediyeyi babaya hediye, sevgiliye hediye, erkek arkadaşa hediye olarak isimleriyle tasarlatıp satın alabilirsiniz.

 

İsim Yazılı Kişiye Özel Deri Cüzdan Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • Hakiki deriden imal edilmiştir.
  • 8 adet kart koyma cebi bulunmaktadır.
  • Fermuarlu bozuk para cebi vardır.
  • 2 adet kağıt para koyma gözü bulunmaktadır.
  • 11.5 cm x 9.5 cm ölçüsündedir.
  • Siyah ve taba renk seçenekleri vardır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.