X
Hediye Fabrikası » İsim Yazılı İmza Stilli Para Klipsi
İsim Yazılı İmza Stilli Para Klipsi

İsim Yazılı İmza Stilli Para Klipsi

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135761
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

İsim yazılı imza stilli para klipsi eşinize, erkek arkadaşınıza belki de babanıza armağan edebileceğiniz farklı bir para taşıma alternatifi…

Erkek arkadaşınız, eşiniz, erkek kardeşiniz ve belki de kuzeniniz artık sıradan para taşıma cüzdanlarından bıkmış olabilir. Hatta belki de bu klasik cüzdanları demode dahi buluyor olabilirler. O zaman onlara bu konuda farklı bir hediye alternatifi arıyorsanız size mükemmel bir fikrimiz var. O da resimde gördüğünüz bu isme özel para klipsi. Bu kullanımı çok kolay olan para klipsi sayesinde artık cüzdanların yarattığı potluklara da veda edebilirsiniz aynı zamanda. Erkek tanıdıklarınıza şık, kolay, rahat ve kullanışlı bir şekilde para taşıma  avantajını aynı anda getirecek olan bu güzel klips sayesinde üst düzeyde konfor ve rahatlık yaşayacaklar. Sevgiliye en güzel hediyeler erkek kategorisinde bu güzel hediyeyi onlara sunduğunuzda en sonunda farklı bir hediyeye kavuşmanın sevincini yaşayacaklar.

 

Kağıt paralar malumunuz sıkıştırıldığında ya da tıkış tıkış cüzdanlara istiflenmeye çalışıldığında hemen yırtılır ya da buruş – kırış olurlar. Bu durumda da bu paraları hiçbir işletme, hiç kimse kabul etmediği gibi bankaya para yatırmanız gerektiğinde bile bankamatik tarafından dahi  paranız kabul edilmeyecektir. İşte bu gibi durumlarda da size son derece avantajlı bir para taşıma standardı getirecek olan para klipsi sayesinde paralarınızı tek tek, düzgünce para klipslerinizin içine istifleyebilecek ve dizebileceksiniz. Erkek sevgiliye doğum günü sürprizi mi yapmak istiyor sunuz? O halde bu hediye çok yerinde bir seçim olacak.

 

8 x 5,5 cm ebatlarından olan bu hoş ve zarif para klipsinin metal kısmının üzerinde hediye edeceğiniz kişinin el yazısı karakterlerinde ismini taşıyacak. Her iki tarafında da paralarınızı özenle taşıyabileceğiniz bu klipsli para taşıma aparatı ile her türlü pantolonlarınızın cebine, ceketlerinizin, yeleklerinizin ceplerine ya da jean pantolonlarınızın arka cebine dahi rahatça paralarınızı koyabilirsiniz. Tanıdığınız erkeklere özel günlerinde de hediye edebileceğiniz bu orijinal klipsli cüzdan onlara çok değişik bir hediye olacağı gibi çok da sevindirecek bir hediye olacaktır. Şıklıksa şıklık, garantili para taşıma kolaylığıysa garantiyi tüm tanıdıklarınıza sunacak olan bu hediye hatta belki de babanızın bile eski alışkanlıklarını bir kenara bırakarak bu klipsli cüzdana doğru yönelmesini dahi sağlayabilir. Değişik hediyeler aradığınız zaman erkek tanıdıklarınıza, yakınlarınıza sunacağınız keyifli ve zevkli bir hediye alternatifi.

Sevdiklerinize alışılagelmiş hediyelerin dışında oldukça farklı, oldukça kullanışlı, tamamen onlara özel hazırlanacak bir hediye satın almaya ne dersiniz?

Klasik hediyeleri unutturacak olan İsim Yazılı İmza Stilli Para Klipsi sevdikleriniz için hem kullanışlı hem de unutulmaz bir hediye olacaktır.

Mıknatıs sistemi sayesinde paralarınıza düzen getirecek olan İsim Yazılı İmza Stilli Para Klipsi, paralarınızı keyifle taşımanıza yardımcı olacak çok özel bir ürün.

Farklı hediyeler vermekten hoşlanan biriyseniz ve farklı hediyeler almaktan keyif alan dostlara/arkadaşlara sahipseniz İsim Yazılı İmza Stilli Para Klipsi ideal bir seçim..

Oldukça farklı bir hediye olacak İsim Yazılı İmza Stilli Para Klipsiüzerine imza stiliyle işlenen isim ile tamamen sevdiklerinize özel hale gelecektir ve eşi benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır.

Hayatımızda önemli bir yere sahip paraları düzene sokacak olan bu tasarımı Hediye Fabrikası'ndan sevdikleriniz veya kendiniz için satın alabilirsiniz.

 

İsim Yazılı İmza Stilli Para Klipsi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • 8 cm x 5,5 cm ölçülerindedir.
  • İki taraflı olarak kullanılabilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.