X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Tavla » İsim Yazılı Hediye Özel Ahşap Tavla
İsim Yazılı Hediye Özel Ahşap Tavla
İsim Yazılı Hediye Özel Ahşap Tavla
İsim Yazılı Hediye Özel Ahşap Tavla
İsim Yazılı Hediye Özel Ahşap Tavla
İsim Yazılı Hediye Özel Ahşap Tavla
İsim Yazılı Hediye Özel Ahşap Tavla
İsim Yazılı Hediye Özel Ahşap Tavla
İsim Yazılı Hediye Özel Ahşap Tavla

İsim Yazılı Hediye Özel Ahşap Tavla

399,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136168
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Laf düelloları, karşılıklı çirkeflikler, strateji ve eğlence eşliğinde oynanan tutkulu oyun tavlayı daha özel hale getirecek bir tasarıma sahip olmaya ne dersiniz? Özellikle sevdiklere kişisel hediyeler almak istiyorsanız İsim Yazılı Hediye Özel Ahşap Tavla'yı kesinlikle sipariş etmelisiniz.

İsminizle tamemen size özel hale gelecek İsim Yazılı Hediye Özel Ahşap Tavla, tutkunu olduğunuz bu oyuna zevk katacak. İster babanızla ister sevgilinizle ister yakın arkadaşınızla kimle oynarsanız oynayın sahip olacağınız bu tasarım ürün ile farkınızı ortaya koyabileceksiniz.

Kendi isminize özel hazırlatabileceğiniz İsim Yazılı Hediye Özel Ahşap Tavla'yı dilerseniz babaya hediye, sevgiliye hediye, en yakın arkadaşa hediye veya dedeye hediye olarak da hazırlatabilir onların gönlünü tekrardan kazanabilirsiniz. Eminiz ki bu tasarım ürüne sahip oldukları için kendilerini çok özel hissedeceklerdir ve müdavini oldukları tavladan daha çok keyif alacaklardır.

Şık ve anlamlı babalar günü hediye fikirleri bulmak istiyorsanız babaya hediye olarak bu tavlayı sipariş edebilir ve karşılıklı son derece eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşa doğum günü hediyesi olarak alınabilecek özel hediye seçeneklerinden birisi olan bu tavlanın üzerine arkadaşınızın ismini baskılatarak ona özel bir hale getirebilirsiniz. Bütün bunların yanında erkek sevgiliye ilginç hediye seçenekleri arasında da yerini alan İsim Yazılı Hediye Özel Ahşap Tavla ile erkek arkadaşı hiç olmadığı kadar mutlu edecek ve beraber çok eğlenceli vakit geçireceksiniz. Dilerseniz erkek arkadaşa 14 subat sevgililer günü hediyesi olarak isme özel bu ahşap tavlayı sipariş edebilirsiniz.

 

Erkek arkadaşa, sevgiliye ya da babaya özel olarak hazırlanarak gönderilen isme özel ahşap tavla ile sevdikleri daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecek ve beraber çok eğlenceli zaman geçirebileceksiniz. Siz de daha fazla beklemeden bu ürüne sahip olmak istiyorsanız hemen sipariş edin!

İsim Yazılı Hediye Özel Ahşap Tavla'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 24 cm x 48 cm x 8 cm ölçülerindedir.
  • 30 adet pul ve 4 adet zar bulunmaktadır.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.