X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Baskılı Saatler » İsim Yazılı Hediye Duvar Saati
İsim Yazılı Hediye Duvar Saati
İsim Yazılı Hediye Duvar Saati
İsim Yazılı Hediye Duvar Saati
İsim Yazılı Hediye Duvar Saati
İsim Yazılı Hediye Duvar Saati
İsim Yazılı Hediye Duvar Saati

İsim Yazılı Hediye Duvar Saati

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136332
Tavsiye Et >
50 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

İsim yazılı hediye cam duvar saati sayesinde biricik sevgilinize dünyanın en sempatik saatini hediye edebilirsiniz.

Sevdiğiniz kadına ya da erkeğe hediye edebileceğiniz sürprizli ve esprili bu hediyeyle yataktan kalktığı, güne başladığı anda karşısında görebileceği ve sevildiğini bildiğinden ötürü pozitif enerjilerle güne başlamasını sağlayabilirsiniz. Saatler evlerimizin duvarında mutlaka var evet. Ama bu sıradan saatler hayatımıza hiçbir anlam katmadığı gibi üzerimizde hiçbir zaman da olumlu etkiler yaratmayan unsurlar olarak kalır hep. Ama onlara farklı anlamlar kattığınızda sadece bir saat olmaktan çıkarlar ve gün içinde sizi neşelendiren unsurlara dönüşürler. Duvar saatleri arasından seçtiğiniz bu anlamlı saat odaları güzel enerjilerle donatacak.

 

Beyaz camdan tasarlanan bu sempatik saati her şeyden önce sevgilinize hediye ettiğinizde ona onu ne kadar çok sevdiğinizin mesajını verecek. Üzerinde bir çiftin bulunduğu saat, aynı ilk okulda öğretmenlerimizin bize yaptırdığı bardak ve ipten oluşan yapay telefon denemesinde olduğu gibi, birbiriyle konuşan sevgililerden baret. İşte bu özel çift de tam olarak siz ikiniz oluyorsunuz. Bu nedenle de hemen altlarında isimleriniz yazıyor olacak. Başınızın üzerinde uçuşan aşk yelleri ise resimde gördüğünüz gibi pembe kalpleri havalarda uçuşturuyor olacak. Gök yüzünde dolaşan mavi bulutlar ve parıl parıl parlayan güneşse sizin mutluluğunuzu sergileyecek. Aradığınız şey en ilginç sevgililer günü hediyesi ise bu güzel ve ilginç saat sizin arayışınıza cevap olabilir.

 

Bu saati sevdiğiniz kadına dilediğiniz her zaman satın alıp verebilirsiniz. Yıl başında, sevgililer gününde, doğum gününde ya da yıl dönümünüzde ona verebileceğiniz bu özel saat her zaman sizi anımsattığı gibi, odasının en tatlı objelerinden de olacaktır. Sevgilinize sıra dışı bir saat hediye ettiğiniz zaman gün işçinde sürekli sizi hatırlar. Ona sizi unutmasına imkan tanımayacak olan bu saatse her baktığında onu güldürecek ve içini açacaktır. Hadi hemen geçin bilgisayarınızın klavyesinin başına ve isimlerinizi yazın. Emin olun ki bu hediyeyi gördüğünde büyük bir sürprizle karşılaştığı gibi saate her baktığında da büyük bir keyif alacak. Online Hediye internet imkanından yararlanmanız için özel bir platform olarak sadece sizler için hazırlanan Hediye Fabrikası sizi sıra dışı saatlerle buluşturmaya devam ediyor. İsme özel sevgiliye ve size tasarlanan bu sat hiç kimsenin evinde olmayacak. Sevgilinizin arkadaşlarına parmak ısırttıracak olan bu özel saatle onu havalara uçurabilir, kalbine dokunabilirsiniz.

 

Kalbinzin her an sevgiliniz için attığının ispatı olacak romantik bir hediye, İsim Yazılı Hediye Cam Duvar Saati..

Her an onu düşünüyor her anınız onunla geçsin istiyorsanız bu duvar saati ile ona olan aşkınızın ne kadar derin olduğunu hissettirebilirsiniz. Sevgiliye hediye edilebilecek İsim Yazılı Hediye Cam Duvar Saati, romantik çift figürleri ile tasarlanmış minik kalpler ile detaylandırılmış oldukça romantik bir hediye alternatifi. İsimlerinizle hazırlanan bu duvar saati sevgilinize kendini özel hissettirmek için birebir. İsim Yazılı Hediye Cam Duvar Saati'ni ister sevgililer günü hediyesi olarak tercih edin güne anlam katın, isterseniz de yıldönmümü hediyesi olarak hazırlatın sevgilinizie eşsiz ve romantik bir hediye vermenin keyfini yaşayın.

Tamamen size özel hazırlanacak İsim Yazılı Hediye Cam Duvar Saati için Hediye fabrikası'ndan sipariş oluşturmanız yeterli.

 

İsim Yazılı Hediye Cam Duvar Saati Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Duvar saati siparişiniz özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.