X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Tavla » İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla
İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla
İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla
İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla
İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla
İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla
İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla
İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla
İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla
İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla
İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla

İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla

399,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136165
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Tavla meraklılarına özel tasarlanan İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla.. Tatlı bir yaz akşamında en yakın bir dost ile, eşinizle, sevgilinizle veya babanızla yapabileceğiniz en zevkli şeylerden biri de tavla oynamaktır. Bu tadına doyulmayan oyunun verdiği keyif bambaşkadır. Tutku yaratır, eğlence içerir.. En sevdiklerinizle karşılıklı oynayabileceğiniz bu tutkulu oyunu daha keyifli ve özel hale getirecek bir öneri ile karşınızdayız. Üzerine özenle işlenecek olan isim soyisim ile tamamen kendinize veya sevdiklerinize özel hazırlanacak çok özel bir tasarım; İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla..

Keyif, eğlence ve muhabbet eşliğinde oynanan bu oyunu hazırlatacağınız bu eşsiz tasarım ahşap tavla ile taçlandırabilirsiniz. İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla'yı ister kendinize özel hazırlatın en sevdiğinizle karşılıklı bu oyunun tadını çıkarın isterseniz de sevgiliye hediye, babaya hediye, en yakın arkadaşa hediye edin; tatlı bir yaz akşamında, sıradan bir gece de, sahil kenarında keyifle ve tutkuyla karşılıklı oyununuzu oynayın. Bu özel ürünü dilerseniz sevgiliye doğum günü için sipariş edebilir ve sevgiliye armağan edebilirsiniz. Karşılıklı oynayacağınız oyunlarla ise zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile. Erkeklerin asla hayır diyemeyeceği hediye seçeneklerinden biri olan tavlayı bu sefer hediye sahibinin ismini baskılatarak oluşturacaksınız. Bu açıdan sevgilinin isminin baskılı olacağı kişiye özel ahşap tavlayı erkek arkadaşınız çok beğenecek ve kendisini oldukça özel hissedecektir.

Erkek sevgiliye 14 subat hediyesi olarak hiç düşünmeden alabileceğiniz İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla ile erkek arkadaşa zaman geçirebilecek güzel bir oyun almış olacaksınız. Sevgililer gününe özel olarak oluşturabileceğiniz bu tavla ile erkek arkadaşla keyifli zamanlar geçirebilecek ve muhabbetin dibine varacaksınız. Erkeklerin sevgililer günü için asla hayır diyemeyecekleri bir hediye seçeneğidir. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen bu ahşap tavla hediyesini aldığınız için çok mutlu olacaksınız. O yüzden sevgililer günü gibi özel günlerde erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim diye uzun uzun düşünmenize artık hiç gerek yok! Ona alacağınız İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla ile sevgiliyi son derece mutlu edeceksiniz.

Erkeklere alınabilecek en güzel doğum günü seçeneklerinden biri de hiç tartışmasız İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla seçeneği olacaktır. Bu özel hediyeyi dilerseniz en yakın erkek arkadaşa doğum günü hediyesi olarak armağan edebilirsiniz. Aynı zamanda sevgiliye veya babaya hediye olarak da kesinlikle almanız gereken hediyelerin arasında yer alan bu tavla ile babanızla karşılıklı olarak eğlenceli bir şekilde tavla atacak ve oldukça keyifli zaman geçirebileceksiniz. Üzerindeki isim baskısı sayesinde ise babanız kendisini oldukça özel hissedecek ve bu ona ayrıca bir özgüven verecektir. Bu açıdan babalar günü için hediye önerileri arıyorsanız ona kişiye özel olarak hazırlanan bu ahşap tavlayı alabilirsiniz. Arkadaşlarıyla oynayacağı tavlada ev sahibi konumunu üstlenecek olan babanız her oyun kazandıkça sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. Bu yüzden babalar günü hediyesi olarak babaya alınabilecek en güzel hediye İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla olacaktır. Hediye Fabrikası'ndan özel olarak bu ürünü temin edebilirsiniz.

Ayrıca doğum günü hediyeleri erkekler için oldukça önemlidir. Hediye sahibinin karakterine uygun olarak alacağınız her hediye onu son derece mutlu edecektir. Bu yüzden erkek arkadaşa ya da babaya alacağınız tavla hediyesini çok sevecekler ve her zaman oynamak isteyeceklerdir. Erkeklerin asla hayır diyemeyeceği bu hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan size özel avantajlarla sipariş edebilir ve sevilen erkekleri oldukça mutlu edebilirsiniz. Daha fazla beklemeden bu özel hediyeyi almak için acele edin.

İsim Yazılı Hediye Ahşap Tavla'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • En:24 cm
  • Boy:48 cm
  • Yükseklik:8 cm

 

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.