X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Masa Saati » İsim Yazılı Hediye Ahşap Kum Saati
İsim Yazılı Hediye Ahşap Kum Saati
İsim Yazılı Hediye Ahşap Kum Saati
İsim Yazılı Hediye Ahşap Kum Saati
İsim Yazılı Hediye Ahşap Kum Saati
İsim Yazılı Hediye Ahşap Kum Saati

İsim Yazılı Hediye Ahşap Kum Saati

49,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138362
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Zamanın önemine vurgu yapacağınız ama bir yandan da özel isim detayları ile kişiye kendisini özel hissettireceğiniz bir hediye için kum saati doğru bir seçenek olacaktır. Kum saati ile sevdiklerinize zamanın değerini hissettirebilir, aynı zamanda birlikte olmanın kıymetini de anlatabilirsiniz. İstanbul hediyelik eşya konusunda sunduğu çeşitlilik ile artık parmaklarınızın ucunda. Bunun için İstanbul’u sokak sokak dolaşmanız gerekmiyor. Online olarak binlerce çeşide ulaşabilirsiniz. Eğer sevdiğiniz kişiyi bu hediye ile sevindirecek, çeşitli özel günler için kutlama yapacaksanız, bu özel hediyenin yanına seni seviyorum cunku sözleri ekleyebilir ve aşkınızın sebeplerini ifade edebilirsiniz.

Anneler günü için hediyeler arayan biri de rahatlıkla kum saatini tercih edebilir. Sipariş verirken annesinin ismini belirttiği takdirde, hediyenin üzerine yazılacak olan isim ile anneniz şaşıracaktır. Tüm bunların yanı sıra erkeklere alınacak en güzel hediyeler, bir anlam taşıyanlardır. Yani bu tür özel ürünler doğru seçim olacaktır. Hem kalite, işçilik ve tasarım hem de kişinin kıymetini ifade eden özel detaylar hediyenizi kıymetli kılacak. Erkek sevgiliye en güzel hediyeler için doğru yerdesiniz. Hemen şuan, zaman kaybetmeksizin hediyenizi sipariş edebilir ve her türlü özel gün için hazırlığınızı yapabilirsiniz. İsim yazılı kum saati ile çevrenizdeki farklı yaş gruplarından insanları mutlu edebilirsiniz. Bu mutluluğa kendinizi de dâhil edin ve bir de kendiniz için kum saati siparişi verin…

 

İsim Yazılı Hediye Ahşap Kum Saati

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.