X
Hediye Fabrikası » Anneler Günü Hediyesi » İsim Yazılı Harici Şarj Powerbank 7000 mAh
İsim Yazılı Harici Şarj Powerbank 7000 mAh
İsim Yazılı Harici Şarj Powerbank 7000 mAh
İsim Yazılı Harici Şarj Powerbank 7000 mAh

İsim Yazılı Harici Şarj Powerbank 7000 mAh

119,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138824
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Telefonların elimizden düşmediği günümüz dünyasında tek sorunumuz telefon şarjlarının olmadık yerlerde bitmesi ve sevdiklerimizle olan iletişimin bir anda kesilmesi. İşte tam bu yüzden şarj sorununu ortadan kaldıracak olan bir teknoloji olan harici şarj powerbankler yardıma koşuyor. Sevdikleriniz için kişiye özel bir hediye almak istiyorsanız eğer, ona alacağınız en güzel hediye ise kesinlikle İsim Yazılı Harici Şarj Powerbank 7000 mAh hediye seçeneği olacaktır. Ofis arkadaşına yılbaşı hediyesi, sevgiliye sevgililer günü hediyesi ya da yakın arkadaşa doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz İsim Yazılı Harici Şarj Powerbank 7000 mAh ile hediye sahibinin kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayacaksınız. Bu bakımdan işe yarar ve ilginç hediyeler sevgiliye her zaman güzel gelmiştir.

Eğer sevdiklere özel olarak kaliteli ve ucuz hediyelik eşyalar almayı düşünüyor fakat ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, İsim Yazılı Harici Şarj Powerbank 7000mAh hediye seçeneği tam aradığınız hediye olacaktır. Mesela ofis arkadaşına yeni yıl hediyesi almak istiyorsunuz ve nasıl bir hediye tercih edeceğinize daha karar verememişseniz bu powerbank onun için çok özel bir hediye olacaktır. Üstelik hediye sahibinin ismini hediyenin üzerine baskılatarak onun kendisini oldukça önemli hissetmesini de sağlayacaksınız. Ofis arkadaşlarına özel yeni yıl hediyeleri erkek ve kadın olarak cinsiyet farketmeden sipariş edebileceğiniz bu powerbank ile iş arkadaşınız ile aranızdaki samimiyeti de artıracaksınız.

Öte yandan eşime hediye almak istiyorum diyenlere de 1.yıl dönümü hediyesi olarak önerdiğimiz İsim Yazılı Harici Şarj Powerbank 7000mAh ile eşinizle aranızdaki iletişim hiçbir şekilde aksamayacak! O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel isim baskısı ile oluşturulan İsim Yazılı Harici Şarj Powerbank 7000mAh hediye seçeneğini hemen sipariş edin!

İsim Yazılı Harici Şarj Powerbank 7000 mAh'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Powerbank ölçüleri: en 7 cm boy 14 cm

  • Powerbank malzeme: Beyaz renkli, şık dokulu sert plastik

  • Harici Şarj cihazı 4 kademeli ışık ile şarj durumunu gösterir.

  • Powerbank kapasite:7000 mAh (%100 dolu durumda tahmini olarak ortalama 2-3 defa tam şarj eder)

  • Ürünlerimiz ücretsiz olarak kişiye özel baskısı yapılır ve şık hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.