X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Hediyeler » İsimli Kolyeler » İsim Yazılı Hareketli Romantik Kalp Kolye
İsim Yazılı Hareketli Romantik Kalp Kolye
İsim Yazılı Hareketli Romantik Kalp Kolye
İsim Yazılı Hareketli Romantik Kalp Kolye
İsim Yazılı Hareketli Romantik Kalp Kolye

İsim Yazılı Hareketli Romantik Kalp Kolye

129,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138814
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgililer günü için sevgiliye hediye olarak alınabilecek en romantik hediye seçeneklerinden biri olan İsim Yazılı Hareketli Romantil Kalp Kolye Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Pembe rengiyle oldukça şık ve sade duran gümüş kolye'nin üzerine sevgilinin ismini baskılatarak hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilirsiniz. Üstelik kolyenin hareketli olması da sevgilinin boynunda rahatlatıcı bir etkiye sahip olacaktır. Sevgilime ne hediye alsam diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken bir hediye tercihi olacak! Bu anlamda kızlara hediye olarak ne alınır diye uzun uzun düşünmeye artık hiç gerek kalmayacak! Sevgiliye özel olarak 14 şubat sevgi günü için hiç düşünmeden sipariş etmeniz gereken romantik ve oldukça duygusal bir hediyedir.

Sevgililer günü dışında doğum günü hediyesi kadın için alınabilecek bir hediye seçeneği olan İsim Yazılı Hareketli Romantik Kalp Kolye, kız arkadaşa doğum günü hediyesi olarak gönül rahatlığıyla alınabilecek hediye tercihlerinden biri olacaktır. Eğer sevgiliye doğum günü suprizleri yapmak istiyor fakat ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız sevgiliye İsim Yazılı Hareketli Romantil Kalp Kolye ile unutulmayacak bir doğum günü yaşatabilirsiniz. En özel günler için alınması gereken en güzel kolye modelleri arasında yer alan İsim Yazılı Hareketli Romantik Kalp Kolye, Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak üretilmektedir. Kız arkadaşın asla hayır diyemeyeceği ve taktıkça sizi ne kadar çok sevdiğini düşüneceği bir hediye seçeneği olan İsim Yazılı Hareketli Romantik Kalp Kolye, pembe rengi ve kalp tasarımıyla bütün dikkatleri üzerine çekecek bir hediye olacaktır. En romantik hediye seçeneklerinden biri olan bu kolye aynı zamanda son derece duygusal ve şık bir armağan olacak! O halde daha fazla beklemeden sevgililer günü ya da doğum günü için bu güzel kolyeyi sevgiliye armağan edebilirsiniz.

İsim Yazılı Hareketli Romantik Kalp Kolye'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Dönen Kalp Rose kaplama kolye 925 ayar gümüştür.

  • Gümüş kolye uçu boyu 2 cm, eni 2 cm'dir.

  • Zincir uzunluğu 45 cm'dir.

  • Dönen Kalbin her iki yüzüne de ayrı ayrı harf işlenmektedir.

  • Kolye Üzerine yazılacak harfler lazer kazıma yöntemi ile işlenir ve asla silinmez.

  • Gümüş Kolye 4,4 gr ağırlığındadır.

  • Gümüş kolye üzerinde zirkon taşlar bulunmaktadır ve el emeği ile hazırlanmaktadır.

  • Dönen Kalp Gümüş Aşk Kolyesi kendi kutusunda özenle hediye paketi ile size gönderilecektir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.