X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » İsim Yazılı Doğal Bambu Profesyonel Fırça Tarak
İsim Yazılı Doğal Bambu Profesyonel Fırça Tarak
İsim Yazılı Doğal Bambu Profesyonel Fırça Tarak
İsim Yazılı Doğal Bambu Profesyonel Fırça Tarak
İsim Yazılı Doğal Bambu Profesyonel Fırça Tarak
İsim Yazılı Doğal Bambu Profesyonel Fırça Tarak
İsim Yazılı Doğal Bambu Profesyonel Fırça Tarak
İsim Yazılı Doğal Bambu Profesyonel Fırça Tarak
İsim Yazılı Doğal Bambu Profesyonel Fırça Tarak
İsim Yazılı Doğal Bambu Profesyonel Fırça Tarak

İsim Yazılı Doğal Bambu Profesyonel Fırça Tarak

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136986
Tavsiye Et >
Tarak Seçimi:
Fırça
Tarak
25 karakter yazabilirsiniz.

İsim yazılı doğal bambu profesyonel fırça tarak hediyesiyle sevdiklerinizi sağlıklı saçlara kavuşturun!

Bambu; doğal yapısı, doğada kolayca büyüyen bir bitki olması sebebiyle mobilyadan aksesuar objelerine kadar her zaman hayatımızda. Doğanın bağrından gelen ve katkısız ürünleri hayatımıza kattığından dolayı da sağlığa zararı olmadığı gibi yığınla da yararları olan bir bitki. Sizde sevgilinize sıra dışı bir armağan hediye etmek istediğinizde sağlıklı bambudan üretilen ve isme özel olarak tasarlanacak olan bu saç fırçasından armağan edebilirsiniz. Saçları bir bayanın her şeyidir. Saçlarını uzatmakta bayanların ne kadar dirayetli ve özenli davranmak istediğini bilirsiniz. Saçlarını kestirmemek konusunda imtina eden ve bir telini kaybettiklerinde bile hayıflanan bayanlara saçlarıyla ilgili bir obje armağan ettiğinizdeyse onlara dünyanın en güzel armağanını hediye emiş olacaksınız. Anlamlı doğum günü hediyeleri aradığınızda bayan hediyeleri konusunda en ince düşüncenin ürünü olacak bu fırça.

%100 bambudan imal edilen bu tarağın fırça kısmı sevgilinizin saçlarını kırmadan -koparmadan tarayacağı gibi yanı sıra arka kısmında da isme ve soy ismi yer alacak. Hayatında ilk kez isme özel bir fırçaya sahip olacak olan sevgiliniz bu duruma son derece sevineceği gibi, fırçasını her zaman tuvalet aynasının en özel köşesinde saklayacak. Fırçasına elini her attığı anda sizi anımsayacağı gibi, saçlarını da büyük bir zevkle tarayacaktır. En yakın kız arkadaşa doğum günü hediyesi fikirleri nden biri olarak da değerlendireceğiniz bu ürünü göz ardı etmemenizi öneririz.

Güzel hediye lerle onun günlünü almak istediğiniz zaman güzelliği konusunda büyük bir hizmet verecek olan bu   fırçadan hiç düşünmeden satın alabilirsiniz. Kişiye özel hediyeler konusunda kişisel bakım ürünü olarak oldukça işe yarayacak olan isme özel fırçadan sevgilinize, annenize, kız arkadaşınıza ya da hanımınıza  keyifle armağan edebilirsiniz. Bayanların güzellik sırlarının arasında  yatan en büyük püf noktalarından biri de saç bakımı  olduğundan sevdiğiniz kadını can evinden  vuracaksınız bu hediye ile. Sizin onun güzellik  sırlarıyla ilgilenmediğinizi sanan partneriniz  bu hediyeye çok şaşıracağı gibi, içten içe de bu durumdan dolayı çok mutlu olacaktır. O halde  onları mutlu etmek için hemen şimdi sevdiğiniz kadına en şık bmbu fırça hediyesinin  sipariş işlemlerine başlayabilirsiniz.

Bayanlara ne hediye alınır? diye derin bir düşünceye kapıldıysanız işte size harika bir fikir; İsim Yazılı Doğal Bambu Profesyonel Fırça Tarak.

Hayatınızdaki bayanlara ne hediye istediklerine dair bir soru yöneltemezsiniz elbette ki. Onun yerine içinizden gelerek seçtiğiniz ve onların zevklerine hitab edecek bir hediye alarak özel günlerinize anlam katabilirsiniz. İşte bu tarak da bayanların en özel aksesuarlarının başında geliyor. Fakat tek farkı kişiye özel olması. İsim Yazılı Doğal Bambu Profesyonel Fırça Tarak'ın üzerine hediye edeceğiniz kişinin isim ve soyismini işletip sade ve sadece onlara özel olacak bir hediye haline dönüştüyorsunuz. Böylece kişiye özel tasarımıyla oldukça anlamlı ve kalıcı bir armağana dönüşecek fırça tarak ile onlara keyifle kullanacakları bir hediye vermiş oluyorsunuz. İster yanlarında taşıyacakları isterlerse de aksesuar masalarında sergileyecekleri İsim Yazılı Doğal Bambu Profesyonel Fırça Tarak ile ipek saçlarını büyük bir keyifle tarayabilecekler.

Bayana hediye olarak şık ve kalıcı bir hediye olabilecek İsim Yazılı Doğal Bambu Profesyonel Fırça Tarak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var diyoruz ve annenize, sevgilinize, arkadaşınıza veya eşinize heyecan dolu bir hediye vermenizi öneriyoruz.

 

İsim Yazılı Doğal Bambu Profesyonel Fırça Tarağı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 22 cm x 8 cm
  • Doğal bambu ağaç
  • Fırça ve tarak seçeneği
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.